Wpis z mikrobloga

Czy wiesz że: Moja gra, reVoid jest już dostępna od ponad 12h w sklepie play dla wszystkich?

Wiąże się z tym ciekawy fakt, a mianowicie taki, że... to chyba oficjalna premiera jest ^_^ Wszystkie najpoważniejsze bugi zostały wyeliminowane, menusy jeszcze trochę lagują ale nie jest to uciążliwe na tyle aby nie dało się grać, w tygodniu nad tym popracuję i wrzucę aktualizację.

Za chwilę także dodam małe podsumowanie, naskrobałem troszkę tekstu, w tym małe FAQ, bo zadajecie masę pytań z czego 90% się powtarza, może wrzucę znalezisko czy coś.

A tymczasem zapraszam do pobierania, ocieniania i życzę udanej zabawy :)

KLIK

EDIT: Aha i przekroczyliśmy 400 obserwujących ( )

---------------------------------------------------------------------------

Do końca roku pozostało 66 dni.

Jeżeli nie wiesz o co chodzi, zajrzyj do pierwszego wpisu relacji KLIK Aby śledzić na bieżąco moje postępy zapraszam do obserwowania tagu:

#odzeradogamedevelopera
TadeuszSynZygmunta - Czy wiesz że: Moja gra, reVoid jest już dostępna od ponad 12h w ...

źródło: comment_dtMumvJYSi4SiCkaD5zOO03WHZZ5sVM4.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TadeuszSynZygmunta: Analyticsy odswiezaja sie co dobe mniej wiecej wiec wiesz :) Niestety ciezko jest sie wybic w kategorii gier i dla tego wazne sa slowa kluczowe i marketing. Wstawiaj znalezisko na glowna moze w polsce sie wbijesz w TOP to wtedy zacznie isc szybko w gore :) Powodzenia!
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: no, powiem Ci, że opis na Google Play zachęcił mnie jak żaden inny dotąd:

Możesz lecieć cały czas prawą stroną, lub lewą stroną albo na przemian.


Reszta niesamowitych funkcji, które posiada
  • Odpowiedz