Wpis z mikrobloga

#rozdajo #pinondze Hej Mirki, właśnie się zorientowałem, że pracodawca zbonusował mój ciężki trud w pracbaza i dostałem 50000 punktów we wewnetrznym programie pracowniczym, które to z kolei można wymieniać na vouchery na Amazon. Na różnych Amazonach wychodzi różnie, ale np. na amerykańskim amazon.com jest to 800 dolarów na przepierniczenie. Postanowiłem rozlosować te punkty wśród plusujących ten wpis. A co mi tam, ja już swoje na amazonie nakupiłem, na zdrowie Mireczki.

  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@banannq: jesli chodzi o obsluge jedna reka to da sie, bez problemu, problemem moze byc tylko wciskanie najdalej oddalonych miejsc ekranu

jednakze mozna aktywowac tryb obslugi jedna reka i caly ekran zmniejsza sie do 4-5 cali i nie ma problemu :P
  • Odpowiedz
@banannq: zapomniałem wspomnieć o ekranie który jest najlepsza matryca dostępna na rynku.

super amoled powoduje że pala się tylko te piksele które są wyświetlane. efekt jest świetny, filmy zdjęcia i wszystko wygląda super, tego nie da się opisać to trzeba zobaczyć
  • Odpowiedz
@banannq: w sumie świeżo po zakupie poleciłbym Ci htc one m8, ale 14 dni później się r------ł i jest od 1.5 miesiąca na reklamacji, to chyba nie wypada mi go polecać :(.
  • Odpowiedz
@banannq: odłożyłem na biurko jak jeszcze działał, a pięć minut później już był off totalny, spóźnił się z zepsuciem o 4 dni, wtedy bez problemu dostałbym nowy, a tak to się włóczy po serwisach, a ja dalej chodzę z cegłą w kieszeni :).
  • Odpowiedz