Wpis z mikrobloga

#rozdajo #pinondze Hej Mirki, właśnie się zorientowałem, że pracodawca zbonusował mój ciężki trud w pracbaza i dostałem 50000 punktów we wewnetrznym programie pracowniczym, które to z kolei można wymieniać na vouchery na Amazon. Na różnych Amazonach wychodzi różnie, ale np. na amerykańskim amazon.com jest to 800 dolarów na przepierniczenie. Postanowiłem rozlosować te punkty wśród plusujących ten wpis. A co mi tam, ja już swoje na amazonie nakupiłem, na zdrowie Mireczki.

  • 53
@animuss: nie musi być za całość kwoty. Obecnie mam sgs3 ogólnie spoko ale detale. Chciałbym coś naprawdę lepszego bez martwienia się o pierdoły. zastanawiam się nad tym oneplus, ale za dużo nie wiem o dzisiejszych fonach, bo się nie interesowałem z braku perspektyw na zmianę, a tu taka niespodzianka.
@bajor-x: @I_try_to_talk_to_you: kurde, tak mówicie? Szwagierka ma m8 właśnie, nawet miałem to w łapie ostatnio ale nie poklikałem za dużo. Jakoś nie zrobił wrażenia, a pozatym mam lekkiego focha na HTC za #!$%@?ą Desire Z i ich support który olewa wycierające się szkło w aparacie. No ale może trzeba się przyjrzeć sprawie bardziej.

Sam się zastanawiałem nad jakąś Xperią Z, mój padre ma Z czy tam Z1, mam wrażenie że
@banannq: szczerze, nigdy, ale to nigdy nie miałem telefonu na iOS, była Bada a później już tylko Android i ogólnie Samsung SGS4 here. Gdybym jednak miał NIEOGRANICZONY (jak jednak w twoim przypadku) budżet, to ja bym rypał IP 6+ i tyle. Może poczekał aż coś zrobią z tym bandgate.

No chyba, że lubisz się babrać w telefonie, ja nawet lubie, i jestem przyzwyczajony, ale dla "normalnego" użytkownika najlepsze są Iphony a
@Hadzi: no właśnie lubię na maksa, mój sgs3 z nova launcher, cover lockscreen, ostatnio xposed poszło i nic już nie jest jak w stocku. W ogóle myśl o zmianie tel na nowy i zabawa z rootem od początku trochę mnie nie cieszy, ale cóż. Generalnie iphon tak, ale raczej dla żony. Prawdziwy facet musi mieć coś do psucia i naprawiania, czyli android :)