Wpis z mikrobloga

#rozowepaski Też tak czasem macie, że jak jesteście na imprezie i #niebieskiepaski zaczynają rozmawiać o "trudnych, poważnych tematach dla mężczyzn" (a niunie w innym koncie kręcą loki i gadają o paznokciach), to wy siadacie obok/na kolanach swojemu niebieskiemu i słuchacie, o czym gadają, i kiśniecie z tego, jacy są wielcy k---a znawcy wszystkiego i ci faceci patrzą na was, a wy kiwacie głową i udajecie głupie albo znudzone, a oni myślą "nic nie mówi, bo taka dziunia, pewnie nic nie kuma", a wy kiśniecie z tych pierdół, które chrzanią i jesteście prawdziwymi oazami litości, bo tak naprawdę wiecie 5 razy więcej na dany temat, ale nie mówicie im tego, bo niech myślą, że rządzą światem, wami i pilotem? Czy tylko ja tak mam? #pytanie
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a wy kiśniecie z tych pierdół, które chrzanią i jesteście prawdziwymi oazami litości, bo tak naprawdę wiecie 5 razy więcej na dany temat, ale nie mówicie im tego, bo niech myślą, że rządzą światem


@lucyferia: Zamiast się żalić to włącz się do dyskusji. Może Ci się tylko wydaje, że wiesz 5 razy więcej od nich. Ja gdybym wiedział 5x więcej niż rozmówcy na dany temat to z pewnością nie siedziałbym
  • Odpowiedz
@pwone: 1. Ej, już napisałam, że to był trolling. 2. Jestem pierwszym dyskutantem, zwłaszcza politycznym, na większości imprez i dobrze wiem, że niektórych to ostro w-----a, bo politykę traktuję na poważnie i zawsze psuję całą zabawę. xD
  • Odpowiedz
@KubKa:

chętnie Cię posłucham ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dammit, miałem nadzieję, że nikt nie sprawdzi mojego blefu... tak naprawdę znam się tylko na meczykach Pelikana Łowicz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Narodowy: Haha, ale czy ja serio postawiłam tezę, że kobiety rządzą światem w swoim na wpół prowokacyjnym i na wpół żartobliwym wpisie, który zbyt wiele mirków wzięło na poważnie? :D

Co do tych statystyk, o czym one twoim zdaniem mówią? Widzisz, dowiedziono, że u mężczyzn naturalne są inne zainteresowania niż u kobiet, faceci lubią wiedzieć, jak działają systemy, wolą majsterkowanie i techniczne zadania, kobiety zaś w naturalny sposób bardziej są
  • Odpowiedz
: I pewnie dlatego, że jesteście tacy bystrzy non-stop widzę tu jakieś flejmy i żale kolesi wrobionych w bachory, małżeństwa bez miłości i seksu, zero intercyzy bo po co i takie tam.


@lucyferia: inteligencja emocjonalna to zupelnie inna dzialka;)
  • Odpowiedz
@lucyferia: Mogą być głupsze w sensie logicznym (niższy iloraz inteligencji), ale na pewno nie są gorsze.Oczywiście kobiety nadrabiają to między innymi lepszą pamięcią , czy właśnie inteligencją emocjonalną.Inne zainteresowania oczywiście są faktem , ale to jest oprócz predyspozycji dopiero druga rzecz która sprawia że to mężczyźni rządzą światem.
  • Odpowiedz