Wpis z mikrobloga

@Cripex: Udało mi się znaleźć program nauczania i w sumie widzę. Boję się trochę, bo może się okazać, że będę to zbyt skomplikowanie dzieciakowi tłumaczyć. Ale może uda mi się dotrzeć i pokazać, że to wszystko robi się na jedno kopyto.
@dfdrdedwdsdxdcdv: Dodawanie, odejmowanie, działania na ułamkach, dzielenie i mnożenie pod kreską, podstawy podstaw geometrii. Mniej więcej tyle, chociaż mogłem coś pominąć. W wakacje uczyłem jedną dziewczynkę z 5 podstawówki na poprawkę w sierpniu...
@michalo94: Dzięki. Już w sumie widzę po programie nauczania, że za trudno nie będzie. Bałem się tylko, żeby nie wyjechać nagle z czymś, co jest wiedzą zakazaną (np. liczby rzeczywiste). Ale i tak nieważne, skoro dojazdu nie mam.

A szkoda, bo tamta mama była bardzo zaangażowana. Powiedziała, że coś jeszcze spróbuje zrobić, żeby można było załatwić młodemu lekcje.
@michalo94: Widzę. Plącze się głównie dzielenie: podzielność (muszę sobie przypomnieć podzielność przez 9, to bodajże suma cyfr była), NWD, NWW itd.

Mama mówiła, że młody ma zaległości, na wszelki wypadek więc wydrukuję program nauczania z klasy 4.