Wpis z mikrobloga

jeszcze info odnosnie zadluzenia Lodzi przed rozpoczeciem kadaencji i na jej koniec, bo n-----------c kredyty to kazdy glupi moze takie wizki robić
  • Odpowiedz
@donttrustmeiamanengineer: Również pozdrawiam i życzę patrzenia również na zmiany a nie tylko szukanie co ta "Hanka" złego narobiła temu miastu. Pani Hanna pewnie ma swoje za uszami (PR swoje też robi), jak wiele osób u władzy (i opozycji), ale jak na razie potrafiła zrobić coś potrzebnego w mieście: wyjść do ludzi.

Gdyby planowo wszędzie miał być syf to nikt nie zawracałby sobie głowy miastem kamienic czy obszarowym planem rewitalizacji i wrzuceniem kwartału z Włókienniczą i z częścią ulicy Wschodniej do pierwszego priorytetowego obszaru. Można było zostawić typowe myślenie - niech stoi póki stoi, później się pomyśli i tym samym tworzyć jeszcze większy syf.

Ciężko mi sobie wyobrazić połączenie tunelem średnicowym Fabrycznego i Kaliskiego przy zachowaniu całego budynku (który i tak nie jest w pełni zabytkowy), nie wspominając o zapuszczonej okolicy. Inna sprawa gdyby wszystko miało zostać zachowane po staremu, wtedy jasne, można by zostawić budynek, odremontować i cieszyć się takim stanem rzeczy. Ale skoro pojawiła się możliwość wybudowania nowego dworca z węzłem komunikacyjnym, uporządkowaniem okolicy i przyszłą możliwością rozszerzenia tego o tunel średnicowy to się z tego
  • Odpowiedz
@Pavvl0: cieszyc sie bo za kredyty kawalek miasta odremontowany? to kazdy debil by potrafil... cieszyc to sie mozna jakby cala reszta nie lezala w 3 d--y r-------a, bo remontami kawalkow lodzi nikt sie nie wyżywi
  • Odpowiedz
@Zircon: Manipulacja zdjęciami to chyba nowa świecka tradycja w Łodzi, tu twój wpis o kamienicy.

I również twoja spina, gdy ktoś zauważa oczywistą manipulację (tu akurat ja). Kto tu ból d--y łapie?
  • Odpowiedz