Wpis z mikrobloga

@le1t00: zaczęłam klikać w te literki i myślałam, że mi myszka nie działa. Generalnie na wszystko chce się klikać, a nie wszystko coś robi po kliknięciu, więc trzeba sprawdzać, czy się czegoś nie pominie. ;)
@le1t00: na chromie wszystko działa, ale jak bordo powiedzieli troche mało czytlene. Daj większą czcionkę, fajna opcja z trybem pełno ekranowym. zamieniłbym miejscami miejsce na newsletter z menu po po prawo jakoś bardziej intuicyjnie jest i w ogóle większe te kafelki "oferta" "projekt" itp

ale ogólnie jestem na tak

i też jestem z Bydgoszczy piąteczka
@zawszespoko: to akurat strona dla kumpla, który tam studiował :)

@zurawinowa: oO! to jest dobry pomysł!

@bbkamil: Nie powinny być, na wszystkich urządzeniach co testowałem to trafia na środek

@Luxik: To troszkę mnie boli bo chcieliśmy w ogóle #!$%@?ć menu bo traci na dizajnie.

@zawszespoko: Niestety większe nie będą bo przy mniejszych rozdzielczościach i po skalowaniu wygląda źle. Robione było pod bardzo spoko rozdzielczość, ale po testach
@Luxik: Tutaj akurat dużo ma działać dizajn bo target jest też bardzo bardzo specyficzny i sztampowi klienci to fee klienci i z takiego założenia wyszedł inicjator strony.