Wpis z mikrobloga

Wrogi heteroseksizm ma się dobrze

Pieprzone pedryle !!!. Totalny Rynsztok ! Dlaczego ktoś wmawia mi że jestem homofobem ?!, nie boję się tego, lecz zapoznając się z wieloma dokumentami na ten temat uważam że promowanie tej dewiacji w mediach jest czymś nienormalnym. Oczywiście środowiska pedalskie cały czas wciskają kit że ludzie są niededukowani, że mało wiedzą na ten temat. Niech wbiją sobie do tych zasranych łbów że ludzie widzą bardzo dużo w temacie i potrafią po prostu ocenić, wybrać !!!. POLSKA BEZ PEDAŁÓW !!!


WTF? Mamy niż demograficzny, ogromny deficyt, państwo się wali, ale co tam, trzeba prowadzić kampanię na rzecz osób chorych umysłowo. Co następne, muslimy i kozy?


(...) Dlatego mówię Wam - żadnych związków partnerskich! Nie można już dalej rozluźniać szeregów, bo oni po chamsku chcą realnie zmienić ten świat.


Na końcu pozostaje mi przeprosić, że w ogóle tam byłem ;) Chociaż z drugiej strony spotkanie to pomogło mi otworzyć oczy na to jak skonstruowany jest świat i było jednym z namacalnych dla mnie argumentów, że lewactwo to zło. Poza tym młodość, naiwność itp. Na starość nie będę przynajmniej skur***ynem ;)

Polska bez pedałów !


(...) Jak jakiś homoś ze związku partnerskiego miał np. mniejsze ulgi podatkowe niż normalni żonaci ludzie to składał do trybunału skargę i wygrywał a państwo musiało się dostosować. No i efekt takie że małżeństwa co płodzą dzieci mają te same ulgi co dwóch zboczeńców co przez 6 miesięcy "związku" płodzą jedynie owsiki.


I to już nie jest równouprawnienie. Tylko jawna promocja. Większość ludzi nic nie ma przeciw gejom, a tym bardziej lezbom ale przeciw promocji tego zjawiska i wręcz pokazywaniem jakie to nie jest zajebiste. Po #!$%@? to legalizować lub zakazywać. Zero promocji, ulg itd. bo to jest sprzeczne z naturą.


na homoseksualizm najlepszy lek to ciepła kulka w łeb.


są skrzywieni, to jest fakt i nie ma co z mówienia prawdy robić "pogardy". To nie jest normalne, dla garstki lewackich aktywistów nawet dmuchanie członka rodziny jest normą ale na szczęście zdecydowana większość społeczeństwa nie ma nasrane w mózgu.


http://www.wykop.pl/link/2207702 nie polecam.

#heterodewianci #shitwykopsays #rakover9000
  • 6
Wrogi to jest homoseksualizm wymuszający siłą akceptacje szeroko rozumianych związków !!!. Dziś związki, jutro adopcja i co jeszcze ?!. Jeżeli oni są tacy nietykalni to może im osobne toalety zrobić ?!