Wpis z mikrobloga

Mirki, doszło do tego, że i mój dywan w wer wawie zatrzymneli bo chco mieć profit, wiem że trzeba tam do nich zadzwonić o jakiś numer czy coś żeby wysłać dowód zakupu, ale nie mogę znaleźć kontaktu do wer wawa, znalazłem tylko na targeo - ul. Łączyny 8 i tylko jeden numer telefonu - czy to to? No i dzisiaj chyba nie odbiorą? Jeszcze jedna kwestia - czy styknie sam screen strony z wish gdzie jest że 1$ płaciłem? #wish #tracking
  • 6
@FastManPL: Jak będą mieli coś do Ciebie to przyślą Ci list. Nie musisz kontaktować się z nimi jako pierwszy. Możliwe, że po prostu zatrzymali Twoją paczkę bez celu, tzn. po to, aby ją sprawdzić i puścić dalej (tak, że nawet tego nie odczujesz, nie będziesz musiał niczego dosyłać itp.).

Screen powinien styknąć, najwyżej doślesz jeszcze potwierdzenie zapłaty jak będzie tego za mało.

Apel do wszystkich - nie srajcie się, jak WER
@FastManPL: mi w tym tygodniu zatrzymali paczkę w wer Zabrze i przysłali list abym dosłał dokumenty odnośnie paczki. W piśmie podali tylko nazwę sprzedawcy i bądź tu mądry co jest w paczce ;d

W piśmie podany jest numer telefonu na pocztę, ale konia z rzędem jak komuś uda się tam dodzwonić (w piatek próbowałem z 10 razy)