Wpis z mikrobloga

@leworwel: Na górze zrób na połowie pokrywki np z 5-6 rzędów po całej długości (dziurki najepiej jak nabliżej siebie).I zrób z 2 boków(naprzeciwko siebie) po 2 rzędy na całej długości, jak będzie pleśnialo dodaj po 2 rzędy jeszcze.

Gwozdziem, w kombinerki nad gazem (chyba ze masz płyte solgaz bez płomienia) i wbijaj.
@Azu: @Otsego_Amigo: a muszę wyparzyć to pudełko albo coś z nim zrobić? I jeszcze jedno pytanie, kupiłem "Humus z włókien kokosa" w takiej kostce, co mam z tym zrobić? Zalać wodą, poczekać aż spuchnie, wycisnąć i wykładać?
Jakie wymiary ma to pudełko ? U mnie zawsze w przypadku boxów wyglądało to tak, że otwory wentylacyjne robiłem po jednej stronie na górze pokrywki około 7 rzędów w odstępach 0,5 cm każdy, oraz (w celu zapewnienia dobrej cyrkulacji powietrza) około 3-4 rzędów na całej szerokości po przeciwnej stronie wywierconych wcześniej otworów na boku pudełka.

@leworwel:
@leworwel: pająk się nie będzie męczył bo jemu nie potrzeba dużo powietrza aby przeżyć, chodzi głównie o cyrkulację powietrza w pojemniku żeby Ci tam nie pleśniało. Jak nie masz większego gwoździa to zrób więcej dziurek w ściankach na przeciwko siebie z czego w jednej bliżej poziomu gruntu a w drugiej bliżej pokrywy i dodatkowo w pokrywce możesz zrobić ale raczej nie trzeba