Wpis z mikrobloga

Chyba dam sobie order przegrywu. Zaczełam spotykac się z fajnym kolesiem a jak zaczęło robić się poważnie, to powiedziałam, ze nie chce się z nim spotykać, bo nie chce zostać skrzywdzona... Spanikowałam i sie przestraszyłam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czasami sama nie czaje swojej logiki a sprawy nie da sie już odkręcić, bo napisałam mu to wprost.

#przegryw #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki
  • 29
@grzeszna: mało znasz, zależy jaka dziewczyna :) A tak poza tym, to możecie spróbować te kilka tygodni się pospotykać i zobaczyć jak będzie. A jak Ci wyjdzie i razem się przeprowadzicie do Warszawy to liczę na piwo :D Bo najważniejsze to stawiać sobie cele i je realizować, jeśli okaże się, że to jest właśnie on, to dobrze. Jeśli nie, to przynajmniej się starałaś. Nie pozwól by strach paraliżował Twoje decyzje.
@Dariel: Bo problem w tym, ze ja nie moge wyjechać;) A psychika taka, bo pare miesiecy temu miałam identyczną sytuacje i facet wyjechał i mnie zostawił... więc boje sie drugi raz takiej samej sytuacji
@grzeszna: ciekawe jaki ma powód, z jednej strony może być to bardzo ważne, ale jak dla mnie, skoro jesteście z tego samego miasta, to zawsze powinno się znaleźć trochę czasu dla ukochanej osoby