Wpis z mikrobloga

@cesar90: Boże jak mnie #!$%@? jak taka arta pisze po takiej bule coś na czacie jak on na początku. Czy normalny człowiek grając normalnym czołgiem po każdym strzale pisze na takie coś na czacie? Granie artylerią psuje ludzi do szpiku kości. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@cesar90: @przedmaranczaa: żenadłem bardzo mocno podczas seansu. Nie rozumiem grania tym ale kręcenie filmików już i publikowanie to już w ogóle jakaś parodia. Sprawdziłem tego mrOmen i typ ma 60% walk na artach. ŻE NA DA XD Serio kurde trzeba być socjopatą albo jakiegoś mieć aspergera żeby mieć z tego podnietę.

A może to kompleks jakiś?
@cesar90:

wiecie co z nim zrobić


Nie wiemy. Co?

@przedmaranczaa:

Boże jak mnie #!$%@? jak taka arta pisze po takiej bule


Haha, myślisz, że czemu to piszę? Kiedyś miałem jeszcze gorszą manierę pisania dłuższego tekstu, ale podobno kilku osobom żyłki pierdzące pękły z nerwów, więc przestałem :D

Czy normalny człowiek grając normalnym czołgiem po każdym strzale pisze na takie coś na czacie


Nie, bo czołgi (z wyjątkiem FV215b 183) nie
@MrOmen: Dobra, bo żeś się podjarał jak ten pz sfl v, usuń konto. Uważasz sie za kogoś ważnego, a jesteś tylko jakimś tam youtuberem ze średnimi statami stary wyluzuj, bo ci żyłka pierdząca pęknie xD. A pisanie takich rzeczy na czacie siedząc w krzaku jest tak typowe dla arciarza, że nawet nie chcę tego wątku kontynuować, bo dostanę raka.
A wiesz, co jest wisienką na torcie tego całego kabaretu? Że ludzie CHCĄ to oglądać! Haha, śmiechłem. Sami mnie pytają, kiedy nowe filmy o arcie, pytają o to, jaką artę kupić, szukają porad o tym.


@MrOmen: o właśnie właśnie! Trafiłeś w sedno xD I nie ludzie tylko arciarze. Normalny gracz-człowiek nie jest takim pasożytem xD Nawet pomidorowy killstealer.

Pozdro dla Dom1na za link, fajnie się Was czyta :D


Polecam kliknąć tag
Pobierz
źródło: comment_17BzXuGXDa2tRfyt6oQXk1Pc49l49Bvq.jpg
@przedmaranczaa: Otóż, misiu pluszowy, to Wy mnie kreujecie na kogoś ważnego, taka prawda.

Gdybym był tak nikim, to byście nie wrzucali mojego filmu na wykop. Samych filmów o artach jest multum, ale Was interesuje mój. Czemu? Nie wiem.

Prawda jest taka, że jestem szczerze zdumiony popularnością kanału. Sądziłem, że całość skończy się na 40 "subach", z czego 39 to będą koledzy z klanu. Mamy sobie październik 2013, 250 widzów. Mija rok
Otóż, misiu pluszowy, to Wy mnie kreujecie na kogoś ważnego, taka prawda.


@MrOmen: Po pierwsze to nie jestem żaden miś pluszowy, a po drugie to został wrzucony tutaj twój jeden filmik więc gadaj dalej o tym jak to cię kreujemy. Ja widziałem może ze dwa twoje filmiki wliczając ten i nie mam zamiaru oglądać innych, bo gra artą mnie nie kręci jak się już mogłeś domyślić.
@przedmaranczaa: Widzisz jaki dysonans - Wy mnie posądzacie o aspergera, kompleksy niższości albo źródło raka, a ja Was od misiów pluszowych wyzywam. Naughty Omen, naughty :D

Tylko teraz widzisz, zaczynamy inną rozmowę. Zaczęła się ona od niewybrednych słów pod moim adresem (spoko, cnotką nie jestem, widziałem takie rzeczy), a teraz piszesz "bo gra artą mnie nie kręci jak się już mogłeś domyślić."

Można gadać jak ludzie? Moszna ( ͡° ͜
@MrOmen:

Fioletowy med niech robi swoje - jeździ, strzela, jak zobaczę, że robi dobrą robotę to go rozwalę, a że jest fioletowy to będę strzelał do niego nawet jak będzie stał za kamieniem a obok będzie stał na środku pola Maus. A jak będzie w bezpośredniej walce z sojuszniczym medem to strzele tak, żeby rozwalić obu byle nie miał szansy go dobić.


poprawiłem xD

Podejrzewam, że ten fioletowy med w ogóle
@przedmaranczaa: Nie pisałem TYLKO do Ciebie, a odnośnie wszystkich określeń pod moim adresem. A że jestem zepsuty? Hmm, jeszcze nie pleśnieję. Chyba...

@jos: Mam taki problem, że wolę strzelać w cele mające dużo HP. Jeśli fioletowy med się chowa (a ma 1800 HP), a durny Maus stoi na środku pola to chętnie trafię Mausa - zawsze to więcej dmg/detracku/WN8 za jedną pestkę. Same plusy :D

Podejrzewam, że ten fioletowy med
Spoko, tylko niech potem mordą nie kłapie "fucking noob arty no help" :]


@MrOmen: Z arciarzami jest taki problem, że wolą strzelić w cele mające dużo HP niż np. pomóc. Doprowadzają do sytuacji, w której można by było pomóc sojusznikowi wcześniej ale teraz jest już za późno i sojusznik ginie jak szmata. Dlatego właśnie ludzie piszą na czacie "fucking noob arty no help". Poza tym jak chcesz pomóc? W końcu arta
@MrOmen:

wiecie co z nim zrobić


Nie wiemy. Co?

Subować,


Od godziny na wypoku, rozumiem że ktoś na nas naskarżył( ͡° ͜ʖ ͡°).

W sumie dobry materiał na gównoburze był, więc wrzuciłem tutaj.

@DoM1N: Nie wiedziałem, że masz tutaj konto. Powinieneś się więcej udzielać na mirko( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wy tak wszyscy serio? To wy macie jakiś dziwny ból dupy, bo spuszczacie się jak 13-latek przed zdjęciem nagiej Pameli Anderson nad tym, że ktoś gra artą w WOT. I że lubi nią grać. Lubi i fajnie - co wam do tego? To tak jak ja miałbym kogoś hejtować za to, że lubi grać lightami... Boże co za durny naród...
@jos: Jako, że zaczęliśmy gadać jak ludzie to pozwól, że ustosunkuję się do Twojej opinii. Zaznaczam na początku, że błędnym założeniem jest, że jestem wyrocznią arty, bogiem SPG i wirtuozem dział samobieżnych. Gram nimi, lubię, staty mam jakie mam, trochę doświadczenia nabrałem.

Z arciarzami jest taki problem, że wolą strzelić w cele mające dużo HP niż np. pomóc.


No i znowu paradoks. Przed chwilą mówiłeś, że nie chcę pomóc, bo skupiam