Wpis z mikrobloga

@cesar90: Nie ja ich do tego zachęcam, nie dawałem im znać. Teraz rozumiem, że każdy kto wyrazi inne zdanie niż hejt to musi być mój fanboy? Faktycznie, łatwo Wam sterować dyskusją z taką linią rozumowania :D

  • Odpowiedz
@johnymetallica: zielonka po pierwsze to:


To tak jak ja miałbym kogoś hejtować za to, że lubi grać lightami


Po drugie: każdemu pojazdowi, nie ważne czy to LT czy TD, jestem w stanie oddać, gdy zbiorę od niego bułę. Nie wspominając już o nawiązaniu walki i zapobieganiu takim trafieniom. Natomiast taki klikacz siedzący w krzaku na A1 może zdjąć mnie na jeden strzał, nawet jeśli jest pomidorem z 300 wn8, bo akurat mu rng przylosowało trafienie i nic z tym nie można zrobić - taki jest problem z artylerią: nie wymaga skilla, jest nie
  • Odpowiedz
@cesar90: Tak, mógł przeczytać wpis na fanpage Dom1na, ma tam 1700 fanów, to najwyraźniej jakiś poczuł, że też zabierze głos.

Kurde, że jeszcze was tutaj nie ma @Emes91 @kubakabana ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dzwoń po kolegów, może
  • Odpowiedz
W sumie zawsze i wszędzie będzie o coś ból dupy. Zawsze coś komuś nie pasuje.

Załóżmy, że jednak usuną artę z WoTa i co? Gra wtedy będzie idealna? Nope.

Potem będzie hejt na TDki. Usuno TDki, zacznie się kolejny hejt na... system spotowania? I tak w kółko.

Taka
  • Odpowiedz
No i znowu paradoks. Przed chwilą mówiłeś, że nie chcę pomóc, bo skupiam się na fiolecie, a teraz nie chcę pomóc, bo skupiam się na Mausie. Jak mam dyskutować, jeśli podajesz dwa wykluczające się argumenty?


@MrOmen: O fiolecie nie mogło się tyczyć ciebie bo nie wiedziałem jak grasz, tyczyło się to szarej masy arciarzy z randoma i beki z takiego zachowania arcianych pomidorów. To było tylko zabawne zaszufladkowanie i przytykBo już się pojawiłeś a jesteś przecieżarciarzem :D To nie był argument.

Z full hp to z kolei twój cytat ale mający pokazać, że arciarze wolą sami zdobyć dmg niż pomóc i wskazać pewną niekonsekwencję w tym co mówisz, w stylu: pomagam, ale bardziej wolę walnąć w czołg, który ma dużo
  • Odpowiedz
  • 1
@DoM1N: co to za postepowa logika? "Nie zmieniajmy niczego, niech jest jak jest. Jest ujowo ale nich bedzie nadal bo jeszcze nie daj buk cos innego im nie bedzie pasowac".
  • Odpowiedz
Problemem nie jest sama arta, a balans. Nerf arty w 8.6 (jak dobrze pamiętam) był naprawdę mega.

Nie wiem czy grałeś działami SPG, ale po nerfie to zupełnie inna rozgrywka.

Jakoś nigdy nie przepadałem za GW Panth, ale po nerfie tak ją zarżnięto, że szkoda gadać :3

Wracając
  • Odpowiedz
@MrOmen

Czuję się doceniony, że takie pamiątkowe screeny trzymasz, aby się nimi pochwalić. Akurat tę walkę dobrze pamiętam, bo zanim mnie ubiliście to spaliłem calutkiego Pz Sfl V (wysokie RNG i podpała, pełne HP) i całą walkę skończyłem w, zdaje się, top3 dmg - zapewne tego screenu nie masz, wstyd pokazać? :D


I wzajemnie,fajnie,że pamiętasz o tej bitwie.Możesz wrzucić screena z wynikami ja takowego nie posiadam.
  • Odpowiedz
W sumie zawsze i wszędzie będzie o coś ból dupy. Zawsze coś komuś nie pasuje.


Załóżmy, że jednak usuną artę z WoTa i co? Gra wtedy będzie idealna? Nope.


Potem będzie hejt na TDki. Usuno TDki, zacznie się kolejny hejt na... system spotowania? I tak w kółko.


Taka
  • Odpowiedz
Ciąg dalszy, bo tam pisałem przez edycję, a ta wygasła po czasie więc muszę pisać na nowo.

A pisałem w edycji bo mi się przypadkiem enter nacisnął ;)

[#!$%@? znowu]

:.
  • Odpowiedz