Wpis z mikrobloga

[ #ts3 #ts #teamspeak #csgo #csgozwykopem #wykoparmy #tibiazwykopem #bf3 #wykopz #leagueoflegends #l4d2zwykopem #dayzsa ]

Wczoraj na naszym wykopowym ts3.msurma.net kilku śmieszków puszczało muzykę poprzez szeptanie do wielu użytkowników naraz. Oczywiście dostali już za to po banie. Jednak mam tu dla Was na przyszłość mały protip.

TS3 -> Settings -> Options -> Whisper -> Zaznaczyć opcję "Use individual settings in contacts, else deny" lub po prostu "deny everyone".


Pierwsza opcja sprawi, że tylko osoby z waszych kontaktów będą mogły do Was szeptać, a druga opcja, że nikt.

No i oczywiście wielu z Was nie wie, że administracja TeamSpeaka cały czas czuwa. Proszę się szybciutko w takich sprawach zgłaszać do: @anonim1133 @wielkanoc @surma i @Famina - będziemy banować. Bo większość z Was nic nie powie, tylko się męczy na kanałach z jakimiś trollami puszczającymi muzykę.
F.....a - [ #ts3 #ts #teamspeak #csgo #csgozwykopem #wykoparmy #tibiazwykopem #bf3 #w...

źródło: comment_5bSk1Lo7OgXGDBPxFUW2euOVb0ur4FZq.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Po pierwsze to nie było kilku śmieszków, tylko to byłem JA z moim internetowym bratem, po drugie muza to było www.introducingneals.com także sobie ogarnijcie to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@suma: Weź proszę zmień uprawnienia dla niezweryfikowanych, żeby nie mogli szeptać. Bo troll wchodził i szeptał do wszystkich ludzi na TSie. Ja go banowałam, ale i tak po chwili wracał.

i_client_needed_whisper_power
  • Odpowiedz