Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi co dzieje się z telewizją. Przyznam, że przestałem to oglądać i jestem nie w temacie już gdzieś 4 lata.

Dziś sobie włączam TV i patrze... No i dostałem raka dupy. XD

Patola rośnie mocno w polskiej TV XD

Wszędzie Dlaczego ja, Trudne Sprawy, Ukryta Prawda, ale to nic, bo to już stało się normą jakiś czas temu, najbardziej rozwalają mnie te programy w stylu "Rolnik szuka żony", "Synowie mamusi" czy inne tego typu, gdzie matka szuka synowi żony, albo jakiś Janusz ze wsi szuka loszki XD

Jakie gówno trzeba mieć w głowie, żeby wpaść na takie pomysły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jakim cudem to coś jest w stanie bawić polskie rodziny.

Wyobrażacie sobie tak zasiąść z rodzinką przed TV wieczorem, miła atmosfera i oglądacie sobie wspólnie "Rolnik szuka żony" Gdzie rolnik Janusz z Śmierdzidołków znajduje loszkę Danutę, a ich znajomosć jest ukazywana na ekranie telewizora.

TEN ŚWIAT SCHODZI NA PSY.

#patola #telewizja #dlaczegoja #trudnesprawy #janusze #januszetelewizji
  • 14
@mysteriousnotme: Przeskoczyłem pare kanałów, i na większości takie rzeczy. Oglądałem to może z 10minut, i stwierdzam, że patologia mocno. A co do Trudnych Spraw i innych tego typu rzeczy to ciężko tego nie znać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dreamh00k: Nie zapominaj o jakże życiowym i prawdziwym serialu "Szkoła", dzięki któremu rodzice dochodzą do wniosku, że to przybytek szatana, bo codziennie ktoś prawie umiera, w każdej klasie jest chociaż jeden diler, a co druga dziewczyna w gimanzjum i liceum się puszcza/dokonuje aborcji/sprzedaje nagie fotki lub za darmo wysyła je nauczycielowi.
@Zaff: Mam nadzieję, że już ktoś ją uświadomił jak jest naprawdę? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Prawdę mówiąc najbardziej mnie boli, że w TV nie ma już prawie nic porządnego, tylko takie gówno.
@dreamh00k: Od początku jej mówiliśmy, że to bzdury, ale nie dopuszczała do siebie tej myśli przez dość długo. Na szczęście w końcu zrozumiała i teraz sama się z tego śmieje.