Wpis z mikrobloga

Hej Mirki! Robimy film post-apokaliptyczny! Zakładajcie maski gazowe, liczniki Geigera w ręce i ruszajcie z nami eksplorować ruiny! Ja jestem autorem scenariusza (czy też raczej zakurzonego i nadpalonego skryptu znalezionego w przeciwatomowym bunkrze :D). Jak ktoś z Wykopu jest zainteresowany produkcją, to możecie nas śledzić na FB: https://www.facebook.com/ellenssstudio?fref=ts

Jak powstanie teaser, a później film, to oczywiście wrzucimy na Wykop.

#film #postapokalipsa #fallout #opuszczone #tworczoscwlasna #chwalesie
  • 11
@jos: Na fb napisali, że kostiumy będą od Łukasza Stroje Post-Apo więc jakieś powiązanie jest :)

@pinol: Czy ja bym mogła zagrać w tym filmie? Umiem grać na flecie!
@epll: Wielkopolska, ale w planach jest kilka lokacji wykraczających poza Wielkopolskę.

@jos: Więcej info wkrótce, na FB. Pamiętajcie, że ja tylko scenariusz napisałem, a cała reszta jest w rękach producentów, którzy robią, co mogą, i z tego, co widzę, to robią to dobrze.

@iniacz: Obsada jest już zamknięta, ale na FB zawsze można dyskutować i oferować swoją pomoc.
@_Marshall: Wszelka pomoc w produkcji filmu offowego jest mile widziana. Pogadaj i zaoferuj się na profilu na FB. To cały urok sieci społecznościowych – zawsze można kogoś ciekawego w tą sieć złapać :D