Wpis z mikrobloga

Hej #rozowepaski mam #pytanie - jakie to uczucie być napalonym? Na reddit jest świetny temat o tym i jedna odpowiedź mi się zajebiście spodobała:

A heat flows down there, my clit tingles, and ... bear with me now, I feel empty. It's hard to describe, but my vagina physically feels empty, like it needs to be filled with something.


Ja jako facet czuję dokładnie odwrotnie - czuję, że mam penisa i muszę go gdzieś wsadzić. Biologia naszego ciała jest fascynująca.

#sex #rozkminy
  • 40
@to267224: Ale ja mówię także o sytuacjach, w których różowe paski się po prostu udzielają pod wpisami, a nie "chwalą" na lewo i prawo daną rzeczą (jeśli można to w ogóle nazwać chwaleniem sie). Taka po prostu jest społeczność tutaj. xD
@MaxiimumR: największe gównoburze pod samojebkami i wpisami niezgodnymi z proletariacką ideologią wykopu (np. Rene która jest wyżej sytuowana niż większość wykopków i nie musi iść pracować do biedronki). Z tych takich wypowiedzi w dyskusji to kojarzę elfika jedynie, ale to tak naprawdę wypłynęło na fali afery zbożowej -.-