Wpis z mikrobloga

@darek4099: Bo zamiast na przeglądach sprawdzać światła to dają flaszkę i mają przegląd wbity... Póki policja za to nie zacznie mandatów wystawiać to będą tak barany jeździć. Dodatkowo mnie jeszcze niemiłosiernie #!$%@?ą ludzie, którzy mają dyskotekę z przodu i z tyłu. Włączy wszystkie możliwe światła, łącznie z przeciwmgłowym i myśli, że jest fajny :x
@darek4099: ne wiem czy chodzi Ci o jadących na wprost, czy tych za autem. mnie bardziej irytują debile, którzy mają wysoko ustawione światła za Tobą, szczególnie jak jedziesz jak jest ciemno. Bije po lusterku wsteczny - ok, da się przestawić jest ok. ale akurat mam taki fart, że ustawiaja się tak, że bije mi po lusterkach bocznych i wtedy już nic nie pomoże.
@darek4099: Ostatnio w Belgii wyprzedziłem jednego idiotę, który na autostradzie w nocy jechał ciągle na długich. Nie pomagało miganie, awaryjne, trąbienie. Potem musiałem złożyć lusterko wsteczne i nie patrzeć za dużo w boczne bo idiota mi świecił ciągle nawet jak byłem dosyć dużo przed nim.