Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem podróżnikiem poza kontrolą. W zeszłym roku wypoczywałem w państwie którego nie ma (#albania), teraz nadszedł czas na większą misję. Za dwa tygodnie lecę do Azji południowo-wschodniej. Wszystko organizowane we własnym zakresie, spanie głównie #couchsurfing, raczej bez luksusów. W planie zwiedzania m.in. #bangkok i #phuket w #tajlandia, Angkor Wat w #kambodza, #kualalumpur i #singapur w #malezja (dobra, wiem że Singapur sam sobie państwem;)), później #hanoi i okolice w #wietnam, no i na koniec #filipiny i #manila. Co więcej podczas tej podróży dwa razy zahaczam o #amsterdam i raz o #pekin na kilkanaście godzin. Trochę się już jaram :D

Przepraszam za spam tagami, ale chciałem zawołać za jednym zamachem wszystkich potencjalnych mirków którzy siedzą w tych okolicach i mieliby ochotę się spotkać na lokalne piwo albo chociaż udzielić jakichś protipów ;) Bardzo chciałem odwiedzić @feuerfest i @FriQ na Bali, ale niestety 23 dni to zdecydowanie za mało na taką podróż i wiele ciekawych miejsc musiało wypaść z planu.

Lecę z dwoma dobrymi ziomkami-zawadiakami, którzy też już trochę świata w życiu zwiedzili, więc może być ciekawie ;) w miarę możliwości postaram się wrzucać relację pod tagiem #revoltawazji
  • 1
@revolta: gratulujr i czekamy na relacje z wyprawy. Co do pro tip. Numery tel do ambasady pl w telefonie. Troche numerow bedziesz mial. Kupowqc lokalne sim z internetem jak da rade. Miec gotowke na czarna godzine. I numer do banku zeby w razie czego karte odblokowac.