Wpis z mikrobloga

Jakoś parę dni temu #mikrokoksy z tagu polecali ser Gouda Light Światowida ze względu na fajne makrosy. No więc jako prawilny mikrokoksu postanowiłem pójść dzisiaj do Biedry i obadać ten serek. Porobiłem zakupy, na sam koniec zmierzam w stronę serów. Znalazłem. Tani nie jest, w mojej kosztuje 3,49 za 150 g. No ale nie to jest najciekawsze. Chciałem wziąć pierwszy lepszy z brzegu, obracam go żeby zobaczyć te zajebiste makrosy na etykiecie i...zielono. Cały jeden bok sera zdążył już zzielenieć. Obejrzałem opakowanie, żadnej szczeliny. Prawdopodobnie przy procesie pakowania zdążyło nalecieć powietrza i ser spleśniał. Oczywiście Janusz-san zdążyłby już zrobić awanturę na pół sklepu, że jak to tak przy rozkładaniu towaru nie widzą pracownicy. No nie widzą, bo jak masz stertę paczkowanych serów to nie wykładasz ich po kolei tylko w całym kartoniku. Wziąłem wadliwy ser, poszedłem do pracownika Biedronki, ten rzucił od razu to co robił i poszedł szybko do kierownictwa zgłosić problem. Prawdopodobnie całą partię mają wadliwą, bo na reszcie serów widać było zalążki pleśnienia.

Poszedłem do kasy, zapłaciłem za zakupy, #!$%@?łem zdrapkę (znowu nie wygrałem, a chciałem auto) i oddaliłem się spokojnym krokiem. Czułem na sobie wzrok klientów i pracowników, odprowadzających mnie do drzwi. Czułem podziw napływający na mnie niczym na Sashę Grey hektolitry....Wsiadłem do swojej wysłużonej Corsy z '96 i odjechałem w blasku zachodzącego słońca.

Teraz wiem że jestem bohaterem w swojej Biedronce.

#biedronka #wroclaw
KidLavi - Jakoś parę dni temu #mikrokoksy z tagu polecali ser Gouda Light Światowida ...

źródło: comment_cZL6b3mC5oQBNfEKtE6SaVNt6ue1pfvt.jpg

Pobierz
  • 7
@KidLavi: wow coś musi być na rzeczy, 3 dni temu to samo widziałem w T&J we wro, co ciekawe w ogóle nie zamierzałem kupować sera ale przechodząc koło chłodziarki zielony kolor tak rzucał się w oczy że aż się zatrzymałem. niestety nie zostałem bohaterem bo się śpieszyłem i nie miałem czasu szukać pracownika. ale pamiętam że był to ser mierzwiony, chyba tylko jeden producent takie coś robi, jeśli to ten sam