Wpis z mikrobloga

Całkiem ładna dziewuszka ode mnie z roku ma na nazwisko Chmura. Myślicie, że dobrym pomysłem będzie zagadać do niej "A wiesz, że z liter składających się na twoje nazwisko można ułożyć wyraz RUCHAM"? #heheszki #rozowepaski #podrywajzwykopem
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sorek: Hm, chyba widziałem ten tekst na forum mtgnews.pl. Tak czy siak ostatnio gram sporo w #mtg, jeśli jesteś graczem competitive i jeździsz na ogólnopolskie turnieje, to jest szansa, że nawet ze sobą graliśmy ;)
  • Odpowiedz
@buja: No popatrz, jeździłem dużo ;) Jestem z ekipy z Krakowa ale bardzo dużo grałem w Bielsku i cieszynie. Na wyjazdy do łodzi, wrocławia i oczywiście warszawy też się często jeździło ;) GP w Warszawie (rok temu, nie to w tym roku) czy WMCQ etc ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@sorek: Moim pierwszym dużym turniejem po 8 latach przerwy było wrocławskie PTQ jakiś rok temu. Od tamtego czasu wkręciłem się w standard i limited, a nawet mam deck do moderna. Teraz oglądam Pro Tour, bo ciągle nie wybrałem talii na nowy sezon, a za jakiś miesiąc jedziemy z ekipą na łódzkie PTQ. Ogólnie #mtg stało się istotną częścią mojego życia, przy czym zawsze podkreślam, że najlepsze w tym
  • Odpowiedz