Wpis z mikrobloga

Jeden jedyny dzień w tygodniu człowiek ma luksus położyć się spać, nie nastawiając budzika. Okazuje się, że to właśnie w tym dniu kosiarze i podkaszacze z całego świata dostają misję wykoszenia zielska na twoim osiedlu. Misja koniecznie musi zostać wykonana przed godziną 6:30 ;___;

#gorzkiezale
Pobierz superkotek - Jeden jedyny dzień w tygodniu człowiek ma luksus położyć się spać, nie n...
źródło: comment_bvwQKcHGbl3DnXhcxzQJgqYmcERI8iI2.jpg
  • 14
@Solitary_Man: w miescie deficyty wody w glebie i suche powietrze, moze rosa nie stanowi problemu. Bariera etyczna jak widać też nie ;_;

@Sepang: 6:30 to nie pora, w której jestem zdolna do podejmowania działań, to pora, żeby się przewrócić na drugi boczek i chlipać w poduszkę. Poza tym na kilometr mam jakieś 347665 spółdzielni mieszkaniowych, ciężko namierzyć, która jest odpowiedzialna za moje piekło :(
na kilometr mam jakieś 347665 spółdzielni mieszkaniowych


@superkotek: mieszkasz na Ruczaju (taki śmieszny region w Krakowie) że macie tam taki burdel? Przecież to nie może byc takie trudne, dowiedzieć się w jakiej spółdzielni jest twoje mieszkanie. Oni juz będą wiedzieć kto odpowiada za koszenie trawnika.
@Sepang: nie-e, problem w tym, że to było gdzieś kawałek dalej. Nie na tyle, żeby już nie przeszkadzało, ale również nie na tyle, żeby zlokalizować problem wprawnym zaspanym okiem. Jakby to była moja spółdzielnia to wiedziałabym, które głowy za to polecą :D Poza tym jaki Kraków, nie chodzę na żadne pole ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Nefju: walce też spoko, świeży asfalt tak pięknie pachnie