Wpis z mikrobloga

@apm450: Bardzo dobre :)

Ale teraz pojechałem na weekend do różowego i cały weekend nie brałem ich i nie polecam nagle odstawiać tego :<

A tak to spoko, jutro zaczynam większą dawkę więc będzie jeszcze lepiej :)
Hmmm jak rok temu w takiej lipne dni chodziłem na basen/park wodny i tam korzystałem z solarium, ale tak 5 min, zeby sie nie zjarać, ale lepiej poczuć :) to polecam taką formę. Zastanawiam się co jeszcze ciekawego mozna robić, aby polepszyc samopoczucie.
@pawelJG: na depresje nie jest dobre, tzn. dzień w którym się tankuje - ok, ale drugi dzień = masakra. Ogólnie 5 h picia, 15h zdychania = Więc bilans raczej niekorzystny
@kaziu12: W sumie odkąd nauczyłem się jeździć na łyżwach i nartach to zima już przestała być taka smutna i dołująca. Czytanie książki wieczorami w łóżku, z kubkiem gorącego kakao też ma swój klimat ;)
@Rhimdir: to racja ;) książka spoko jest, musze wrócić do formy sprzed roku, gdzie założyłem sobie w styczniu, ze przez rok przeczytam 10 książek, a normę wyrobiłem już w lutym... :) P.S. ide szukać kakao :D
@kaziu12: Jeżdżenie na rowerze do lasu, porządne zmęczenie się, posiedzenie trochę na mchu i pomyślenie o czym tam się chce. W domu siedzę #!$%@?, nie mogę o czymś pomyśleć, jadę do lasu i tam znacznie lepiej mi się duma nad życiem.