Wpis z mikrobloga

#c-----------------------e

Patrzcie, te wege-oszołomy w-----y się nawet do elementarza. C--j tam z pierwszą zmianą ale druga to mistrzostwo. Prawilnego fanatyka Szczepana zamienili na zielonego oszołoma czyhającego w zaroślach. A NAJLEPSZE ŻE W------I FRAGMENT O TYM ŻE CZAPLA TEŻ LUBI RYBY I JE ŻABY I ŚLIMAKI! ROZUMIECIE K---A? DZIECKO NIE MOŻE WIEDZIEĆ ŻE CZAPLE JEDZO MIENSO! BO CZAPLE SĄ WEGE I JEDZO GUWNO

Wegetarianizm i weganizm są jak pedalstwo. Część jest świadoma swojego s----------a i w spokoju jedzo trawę i nikomu się nie narzucają. Ale nie, 80% tych zjebów w-------i swoje idee gdzie się da, nawet do elementarza, nawet w parówki na orlenie. Idzie taki przygłup do ugotowanych i każdy mu musi nadskakiwać bo PATRZCIE JAKI JESTEM HARDKOROWY WEGE JEM CIECIORKE I SUCHE PIARDY Z OCTEM, MAM KONOPNE UBRANIA I SANDAŁY EKO, PODKREŚLAM EKO.

https://www.youtube.com/watch?v=_kIgleFkfsk

#bekazwegetarian #wegetarianizmtopedalstwo #gorzkiezale #podludzie #dzisiajwegejutrohomo
Trololo - #c-----------------------e



Patrzcie, te wege-oszołomy w-----y się nawet ...

źródło: comment_jhpu9jThYJT4owZfCepafo2mZQ4U6biz.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trololo: O ile jestem osobą raczej przychylną wegetarianom (na pewno zdecydowanie bardziej niż wypoki ( ͡° ͜ʖ ͡°)), to tu chyba kogoś popierniczyło.
  • Odpowiedz
@Trololo: 2036 Anno Domini wyrokiem sądu najwyższego skazuję Cię na 20 lat ciężkich robót przy eko groszku za ugotowanie rosołu na bulionie drobiowym. Jednak jako okoliczność łagodzącą sąd wziął pod uwagę fakt że wskazałeś dilera sprzedającego nielegalne kostki mięsne.
  • Odpowiedz
@Trololo: Ejejejejej, ej, wiecie co? No g---o, bo ta zmiana to g---o, a nie zmiana. Czytam święte oburzenie jakby tam co najmniej napisali, że weganie są lepsi a zwierzaki jedzą tylko upośledzeni, brzydcy, śmierdzący, katoliccy wyborcy PiS. Zapewniam, że po przeczytaniu wspomnianych czytanek dziecko nie stanie się pedotranswegaterrorystą, ale będzie zajadać mięso kurek i ich nienarodzone gotowane dzieci jak dawniej. Jako i ja zajadam.

Ktoś chciał jeden słuszny podręcznik, to
  • Odpowiedz
@Trololo: Polecam fanpage Otwarte Klatki. Pełno tam takich absurdalnych akcji. Było też o tym, jak to jakaś weganka ratowała świnię hodowlaną z transportu.
  • Odpowiedz