Wpis z mikrobloga

@danin: @Plex: To czemu przez X ostatnich lat mamiliście społeczeństwo, że odcinacie się od tych szarlatanów, wyrzuciliście ich ze swoich szeregów i już nikt w ONR/NOP/MW nie hail... salutuje po rzymsku?

Aaa, może w końcu ktoś z was przeczytał książkę o historii tych ugrupowań i zawarte weń informacje traktujecie jako argument. Argument, którego wcześniej nie mieliście, ergo- nie mogliście kiedyś nawiązywać do czegoś (historii polskich ugrupowań nacjonalistycznych), o czym
  • Odpowiedz
@danin: @Plex: Na poniższym zdjęciu natomiast wpisany krzyż celtycki w biały okrąg na czerwonym tle nawiązuje do swastyki tylko w głowach lewaków. Po raz kolejny zdjęcie bowiem przedstawia łąkę z kwiatami. Niekorzystne ujęcie hajlującego, twu, salutującego młodzieńca w brunatnym mundurze, to efekt propagandy lewackich mediów reżymowych. W rzeczywistości chłopiec ten wskazuje na piękny, biały oblok, który dostrzegł leżąc na wspomnianej kwiecistej łące.
stary-zbozowy-elewator - @danin: @Plex: Na poniższym zdjęciu natomiast wpisany krzyż ...

źródło: comment_n5JV1GtPagbhSJl0mwO8xBC8PWTv8Ws5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
nie używa się go przez idiotyczne skojarzenia.


@danin: Idiotyczne? Serio? To tak jak ze swastyką. Biedna, pokrzywdzona swastyka. Znak szczęścia i słońca, ale nie używa się jej przez idiotyczne skojarzenia.

wrzuć jeszcze jedno zdjęcie onr na pewno wygrasz dyskusję


@Plex: Z reguły nie dyskutuję z brunatnymi, bo i tak sami siebie oracie ;).

możliwe że dostali się też tacy.


@danin: Jacy, przecież ich nie ma.
  • Odpowiedz
@danin:

Kto tak mówił? Od salutu nikt się nie odcinał, nie używa się go przez idiotyczne skojarzenia.


Oj, nie każ mi szukać postów twoich kolesi, z którymi wojowałem kilka lat temu na Wykopie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wtedy obowiązywała tylko jedna wersja narodowców- "odcinamy się i nie było sprawy".

No, ale panuje u was syndrom złodzieja- złapać go za rękę, to będzie twierdził, że to nie jego
  • Odpowiedz
PR ONRu kuleje. Dziś brunatne mundury i salut rzymski kojarzą się mocno z wydarzeniami pierwszej połowy ubiegłego wieku. Żeby nie było, to też jestem członkiem organizacji o charakterze patriotycznym.
  • Odpowiedz
Swastyka była używana szerzej tylko u niemieckich nacjonalistów


@danin: Tak, wiem, strzelcy podhalańscy. Tyle że strzelcy podhalańscy pod sztandarem ze swastyką nie mordowali tysięcy :).

Z reguły nie dyskutuję z czerwonymi,


@danin: Nie wiem, nie jestem "czerwony" :). Ale widzę u ciebie syndrom barykady - nie znami, to na pewno czerwony. Dalej walczycie z wyimaginowanym wrogiem, paramilitarni chłoptasie?

bo i tak sami siebie oracie


@danin: HEHE WŁAŚNIE WIDZĘ (
  • Odpowiedz