Wpis z mikrobloga

Tak jak napisałam, to środowisko ma swoje patologie. Nie, przeważająca część tego środowiska to nie są neonaziści. Choć zapewne chciałbyś, żeby tak było.


@lucyferia: Bardzo bym nie chciał. Uwierz.

Czyli: ksenofobia, antysemityzm, militaryzm, negowanie demokracji, rasizm i homofobia nie mają nic wspólnego z ruchem narodowym?
  • Odpowiedz
@stary-zbozowy-elewator: Głównym ksenofobem jesteś ty, boisz się narodowców z niewiadomych względów, w dodatku jako poparcie swoich teorii postujesz zdjęcia sprzed x lat, od których środowiska narodowe się odcinają.

Ksenofobia-tak, boje się że ktoś mi odetnie głowę na środku ulicy

Antysemityzm-tak, nie lubię ich ze względu na zaszłości historyczne, nie oznacza to że chce ich
  • Odpowiedz
Głównym ksenofobem jesteś ty, boisz się narodowców z niewiadomych względów


@ThePr0: Przecież wymieniłem już kilka razy dlaczego uważam, że to patologiczne środowiska. (ja się ich nie boję : ) ).

Reszta twoich argumentów - czytaj wyżej, nie chce mi się powtarzać i kopać z
  • Odpowiedz
@stary-zbozowy-elewator: Masz po prostu mało argumentów i najlepiej chciał byś wszystkich, którzy się z tobą nie zgadzają pozabijać. Śmiem również twierdzić, że większym rakiem jesteś ty i ludzie podobni do ciebie, wasza agresja słowna jest wręcz niewiarygodna, tak bardzo się zarzekacie że jesteście tolerancyjni a atakujecie wszystkich co mają odmienne zdanie.
  • Odpowiedz
najlepiej chciał byś wszystkich, którzy się z tobą nie zgadzają pozabijać. Śmiem również twierdzić, że większym rakiem jesteś ty i ludzie podobni do ciebie, wasza agresja słowna jest wręcz niewiarygodna, tak bardzo się zarzekacie że jesteście tolerancyjni a atakujecie wszystkich co mają odmienne zdanie.


@ThePr0: Ja stosuję "agresję słowną", (choć na razie tylko wytykam fotki z WASZYCH imprez i przytaczam argumenty - co robię w ~dziesięciu postach w tej dyskusji),
  • Odpowiedz