Wpis z mikrobloga

Zawiadowca doczekał się młodszego kuzyna. Na zdjęciu układ dekodujący sygnały DCC płynące po torach i uruchamiający poszczególne wyjścia w zależności od wybranej funkcji. Pozwala na na sterowanie rozjazdami, semaforami, oświetleniem i w zasadzie każdym elektrycznym elementem makiety, który nie jest sterowany cyfrowo i nie pobiera zbyt wiele prądu. Na załączonym zdjęciu podpięty przekaźnik i diody udające semafor.

#elektronikadiy #elektronika #diy #dcc #mirkoelektronika i oczywiście


kielus - Zawiadowca doczekał się młodszego kuzyna. Na zdjęciu układ dekodujący sygnał...

źródło: comment_1gFOMqHzrCTtuiKOXz7z7Zb5CpKpPSVA.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kielus: Wytłumacz mi proszę motyw tych "psot". Chodzi Ci o jakiś dziwaczny sposób na zemstę? Większość osób udzielających się regularnie pod tagiem #mirkoelektronika nigdy nie otagowała muzyki jako #elektronika, a musisz wiedzieć, że to im robisz największy syf. Nieogary, które wpieprzają się wam w tag i tak rzadko kiedy przeglądają treści wrzucane przez inne osoby. A może chodzi Ci o doprowadzenie do śmietnika na obydwu
  • Odpowiedz
@kielus: po cholerę, przez jeden wpis? No ja taka rozrzutna nie jestem. Poza tym, prawda jest taka - i tak będziemy to oglądać i Ty dobrze o tym wiesz. Nam się widocznie jeszcze chce próbować pokojowo.

Zwykła prośba ode mnie poszła - nic niewykonalnego, możesz mieć to w dupie, koło dupy, wokół dupy i nie wiem gdzie jeszcze, ale jak lubisz innym uprzykrzać życie no to cóż - świadczy to
  • Odpowiedz
  • 0
@Ilovestripes: po pierwsze priomo mamy na #elektronika tak co dwa - trzy dni. Po drugie primo wiele osób z #muzykaelektroniczna obserwuje #elektronika. Przypadek czy nie sądzę ? I wreszcie po ostatnie primo, to im więcej osób sie wkurzy tym większa szansa, że ktoś to w końcu naprawi. Moderacja nie wydala, potrafią ludziom przywalić bana za jednokrotne złe użycie tagu, a zgłoszenia innych ignorują.
  • Odpowiedz
@kielus: jedyne co pozostaje poradzić to może nowy tag i powiadomić tych udzielających się? Kanał? Z ręką na sercu - nikt od nas wam nie śmieci - my tagujemy #electronica jak już.

A tak to mimo wszystko leci dziecinadą, a ww. linki wskazują na jednego, konkretnego użytkownika z "#!$%@? mózgowym".

I tak zrobisz jak uważasz, ale jak to ostatnio ktoś tu mi napisał: warto rozmawiać :P
  • Odpowiedz