Wpis z mikrobloga

@Maryjanna: @Elementary: @dogeisthetrue: @Fi5heR: @janusznowak01: @Prezesu: @Volter:

nawiązując do poprzedniego wpisu o tego tutaj

Wysłałem ponad 100 wiadomości w większości nie odpisywały, odpisało 7 dziewczyn z jedna nawiązałem chwilowa konwersację, także #przegryw mocno i dalej #tfwnogf

ponad połowa wiadomości nie została nawet przeczytana, więc może się coś jeszcze zmieni. Może jak mnie leki mocniej ogarną bo puki co to dalej #nerwica i #depresja to zamiast na fotce wyjdę w ludzi, tak więc moje wyzwanie #100 to kompletna klapa
  • 18
@oniee: hmm dobry pomysł na test, jakieś podpowiedzi może ktoś ma jakie profilowe ustawić żeby nie było zbyt nachalne (takie bez koszulki) i potem co napisać? jaki portal wybrać?
@czakuuu: po pierwsze pokaż morde bo na klate raczej nikt Ci nie odpisze, a z reszta co a tam #!$%@? wiem,kombinuj i potem mi napisz czy działa

@foster1: dzisiaj z koleżanka bajerowałem, sprośne esy szły nawet juz ogoliłem jajca a ta mi pisze, że jak już 10 miesięcy nic nie robiła to może dociągnie do roku:/ no i musiałem wejść na beeg i tam sie wyluzować
ty naprawdę jesteś przegrywem ale z własnego wyboru - tagujesz mnie jakby mnie obchodziło czy kiedyś dorośniesz czy nie... nawet mi ciebie nie żal.

dalej podrywaj sobie w internetach, na pewno wyjdziesz z #tfwnogf
@oniee: Większość aktywności dziewczyny mają na takich fotkach.pl dla atencji i żeby je ubóstwiano, bo fotka 5/5. Natomiast na portalach randkowych ich aktywność trwa do max. 3 miesięcy od założenia konta, więc jest cała masa kont nieaktywnych.