Wpis z mikrobloga

@eurphie: Haha no jasne. Typy ma luks i tego sie nie bede czepial bo to wszyscy wiemy. Lepszego w sprawach tenisa chyba tu nie ma, no moze jeden, ale sie nie udziela pod tagiem. Za to zawsze szacun bo widac albo duza wiedze albo super glowe do analizy statystyk.

Czepiam sie bo mam powod, ale dobra nie bede juz nikomu trul, zostawie to dla siebie i tyle. Jerry nie spinaj
  • Odpowiedz
@fifty_golas: wyjdę na sępa, ale z racji tego, że jestem "trochę" na plus dzięki typom @JerrySpringer, to wolałbym, żeby Jerry się nie w-----ł o takie gównoburze i nie przestał wrzucać swoich typów, bo ktoś będzie się przywalał i szukał sensacji jak @Perlo teraz. Pewnie znajdzie się jeszcze kilka osób, które mają podobne zdanie na temat tej dyskusji.
  • Odpowiedz
@Perlo: boli d--a czy co? Ku... Dyskutuj sobie z kumplami przy piwie pod blokiem a nie tu... Jesteś moim królem Ameryki południowej ale nie próboj byc królem bukmacherki...

@JerrySpringer: nie przejmuj sie debilami chłopie, yeld z typow które tu dajesz masz pewnie ponad 40%, ale wez moze ukrywaj stawki bo Cie zagadają :) a dzisiaj dobre w----y pije za Twoje wygrane :)
  • Odpowiedz
@oldrac: ale nie kompletnie nie o bukmacherce tu pisze teraz, pokaze wam pozniej. Dzieki za mile slowo :) Ja nie musze byc niczyim krolem, gram for fun, wiem ze do pro mi daleko i trudno, nie mam ambicji na bukmacherce tysiecy wygrywac, nie ta psycha itd ;)

@oldrac: no wkleil scr widac ze yield 20%, nie 40 ale i tak zajebisty za co propsy
  • Odpowiedz