Wpis z mikrobloga

@debesciak: JA wierze i w stawke i wygrana itd. Zreszta nikomu do portfela nie zagladam, typ sie zgadza wiec jest gites. Jerry zna sie na tenisie i gites ma dobre typy, tego nikt nie odbiera. Ja chce tylko pogadac o limitowaniu itd

@JerrySpringer: No ja pamietam nasza rozmowe, stad pytam ciebie bo uslyszalem cos innego. btw jestem abstynentem ;)
  • Odpowiedz
@Perlo: no rozmowa o limitowaniu a przypisywanie mi czyjejs latki to co innego. juz od dawna pisze ze mam limity a gram za wiecej i mi przyjmuja, za duzo mam wpisow i mi sie nie chce szukac ale poszukaj bo widze lubisz sensacje
  • Odpowiedz
@JerrySpringer: a jaka latke ja ci przypisuje? przewrazliwiony jestes jakis.I nie to ze czasami ci nie przyjmuja stawki to nie limity. Limity to jak masz 100zl limitu i d--a. Btw duzo wiesz o bukach, limitach za granie itd jak na kogos kto ma od 2 tyg konto.
  • Odpowiedz
@debesciak: Nie zazdroszcze. Czego? Ja to zawsze bylem pierwszty do bronienia jak zazdroscili np Oskarkowi grubych wygranych a potem cieszyli sie jak p-------l. Nie ten typ czlowieka zeby komus zazdroscic, plus kazdy kto ogrywa buka ma u mnie plus :D Po prostu Jerry nie do konca jest szczery z nami, on to wie, ja to wiem i tyle. Ale okej juz sie nie bede czepial. Typy ma dobre, brac i
  • Odpowiedz
@JerrySpringer: No spoko, czyli wczesniej grales latami mniej intensywnie, masz mnie zrobilem z siebie debila.

Ale dalej jestes jedyna osoba jaka znam ktora o-----a w tydzien buka na 100k czy tam ile i nie dostala limitu 100zl na zaklad.
  • Odpowiedz
@JerrySpringer: no jak przyjdzie to go znowu zapytam i wrzuce scr z jego rozmowy z toba, albo przyznam sie do bledu.

Ale mimo wszystko w brak limitow nie wierze, po prostu zaden buk nie pozwoli tak sie grabic poza pinkiem wiadomo. Na bwinie bys mial blokade po 5 takich zakladach, na becie pozniej ale tez juz dawno. Nie ma innej opcji po prostu.
  • Odpowiedz
@Perlo: Spokojnie, gość może być nawet papieżem, nie mój interes, serio. Może mieć nawet 100 kont. Ale daje takie typy, że grając w sobotę mógłbyś w poniedziałek wyjechać autem z salonu. Na jego miejscu @JerrySpringer dawno bym stąd s--------ł za takie szarganie opinii.
  • Odpowiedz
@JerrySpringer: No wlasnie nie. Opowiastki z neta mnie nie interesuja. JA mam kontakt z ludzmi ktorzy tak graja, wszyscy tenisa i wszyscy pokazuja to samo. Jeden nawet gral na moim koncie na buku i tez wiem po jakich zakladach i kiedy zostal zlimitowany. Wiec zadne mity.
  • Odpowiedz