Wpis z mikrobloga

@benq86: bo #!$%@? kogo obchodzi pochodzenie jakiegoś śmiesznego obrazka? Śmieszy? Śmieszy. Pierwszy dzień na wypoku jesteś? Przecież tu 99% obrazku jest z neta, a OC to może 0.5% :P
  • Odpowiedz
@benq86: ok, specjalnie dla Ciebie zmienię treść swojego komentarza:

bo #!$%@? kogo obchodzi OPIS jakiegoś śmiesznego obrazka? Śmieszy? Śmieszy. Pierwszy dzień na wypoku jesteś? Przecież tu 99% opisów śmiesznych obrazków jest z neta, a OC to może 0.5% :P
  • Odpowiedz
@benq86: jak zaczynasz, opowiadać kawał, to też zaznaczasz, że nie byłeś bohaterem / świadkiem opisywanej sytuacji?

Przecież wiadomo, że większość tego typu wpisów to jest kopia z innych stron. Twórca wpisu nie upiera się że on jest autorem tego opisu zdjęcia.
  • Odpowiedz
ale na ile trzeba być #!$%@?, żeby skopiować słowo w słowo opis, a potem się tego wypierać


@introligat0r: #!$%@? jesteś intelektualnym dnem (to fakt, nie obraza) jeżeli nie potrafisz zrozumieć, że ja nie przeczę, że skopiowałem treść, przeczę tylko, że skopiowałem to z reddita.

EOT, RESZTĘ GÓWNOKOMENTARZY NA TEN TEMAT USUWAM
  • Odpowiedz
jak zaczynasz, opowiadać kawał, to też zaznaczasz, że nie byłeś bohaterem / świadkiem opisywanej sytuacji?


@flager: Człowieku, przecież wszystkie kawały z tagu #suchar mają wpisane źródło ;) Sam sprawdź! #bekazpodludzi
  • Odpowiedz