Wpis z mikrobloga

Może by tak małe poznańskie sprinciki/dragi na np. 300m? W nieco mniej oficjalnej odsłonie były w sierpniu i miło to wspominam :D Chętni?

Przy okazji: jakieś propozycje co do rozgrywania tego typu "zawodów" gdy uczestników jest, dajmy na to, max 15-20 osób? Eliminacje czyli przejazd "solo" z pomiarem czasu i stworzenie na tej podstawie par? Czy stricte losowe pary i pucharowe drzewko?

odkopana spamlista (jak kogoś dodac/usunąć to wołajcie): @gorzka @kamdz @Taiffun @PolskiPolaczekZPolskiPL @jrider @piciek @hofier @Drentox @TwardyDziad @piotr03 @hofier @bigunek @Anks @LukeRonin @HCLB

#rowerowypoznan #rower #wolfpackhustle
h.....r - Może by tak małe poznańskie sprinciki/dragi na np. 300m? W nieco mniej ofic...
  • 13
  • Odpowiedz
@hofier: ! Sam siebie zawołałeś :P

W jakiś weekend, może przyszły? Jak chcesz rozwiązać sprawę czasu? Jakiś różowy pasek ze stoperem? Ostatnio oglądałem sprinty prosów i tam jeździli czwórkami, i ostatni odpadał, trasa inna niż prosta, i w sumie dziwnie to wyglądało bo na początku mieli baja bongo a dopiero pod koniec ostra rura :P przy 15-20 osobach to hmm może kilka jazd i na punkty? Tzn Wygrany z wygranym,
  • Odpowiedz
przy 15-20 osobach to hmm może kilka jazd i na punkty? Tzn Wygrany z wygranym, przegrany z przegranym i tak np 3 rundy i za wygraną ma 1 punkt za przegraną 0. Takie kwalifikacje, a potem punktowo w formie pucharowej.


@HCLB: ja tego nie ogarniam a wez to 20 startujacym wytlumacz :D
  • Odpowiedz
@hofier: A gdyby tak losowanie i zwyczajny system pucharowy? Jak trafisz w pierwszej turze na jakiegoś konia to trudno, zostaniesz kibicować. Ja jestem bardzo za i jeśli będę miał czas to przyjadę :)

Zawsze można jeszcze rzucić temat na fejsie żeby było więcej osób.
  • Odpowiedz