Wpis z mikrobloga

@ElCidX: ale przecież to dla nowych umów, nigdy nie jest nielimitowany, regulaminy się czyta, play też reklamuje nielimitowany a ma bardziej restrykcyjne zasady co do przycinania prędkości
@ElCidX: Play z tego co pamiętam przycina już po 100GB, a w Cyfrowmpolsacie (plus) od kilku miesięcy mam po 200GB miesięcznie (lejek po przekroczeniu limitu 25GB spada do 20mb/s; w sumie i bez lejka mam jakieś 25mb/s), za 29zł/miesięcznie (w tym darmowe noce 1-7).
@Logan00: Play może przyciąć po 100 GB jak będzie się obciążać sieć w godzinach szczytu.

Ja jak na razie w tym miesiącu ściągnąłem 335 GB i lejka nie widzę.

A to ludzie z Plusa narzekają na zakładanie lejków według widzimisię plusa/cp.

A powiedz ile byś płacił bez smart dom! Bo podawanie takiej ceny abonamentu to wprowadzanie w błąd.

I jak widzisz ta oferta na która Ty się załapałeś nie jest najgorsza
@Logan00: Dzięki, no właśnie ktoś mi już polecał prepaidy, ale nie mam za bardzo czasu tego sprawdzić samemu dokładnie :P

@ElCidX: W komórce, mobilnie. Play odrzucam na starcie ze względu na zasięg (teraz mam u nich abonament).
@szczepqs: A ile tego netu potrzebujesz?

Play właśnie ma najlepszy zasięg, bo net z komórki działa tez na BTSach innych operatorów w ramach romingu sieciowego. Oczywiście nie płacisz nic za to.

W play lubię to masz za doładowanie 50 zł 3 GB bonusu na 3 miesiące + 30% ekstra z 50 zł za doładowanie przez fb. Pakiet internetu 1 GB 9 zł.
@szczepqs: jak z Playa to korzystaj na sztywno z nadajników T-mobile (u mnie w telefonie mam playa na kartę i korzystam z zasiegu t-mobile to net idzie po około 2-4mb/s). Jednak nie ma jakieś super oferty jeżeli chodzi o pakiety neta zeby i smsy i rozmowy były taniej, a Play Online na kartę nie chcę, bo chcę też mieć smsy i rozmowy na poziomie cenowym. W T-mobile jest też fajny pakiet
@ElCidX:

Play właśnie ma najlepszy zasięg, bo net z komórki działa tez na BTSach innych operatorów w ramach romingu sieciowego. Oczywiście nie płacisz nic za to.


To jest największe gówno na świecie. Po pierwsze nie mam wtedy LTE, a po drugie jest odczuwalne, że jestem traktowany jako klient drugiej kategorii, mam wrażenie, że internet działa po prostu wolniej, niż normalnie w danej sieci (nawet pomijając LTE).

@Logan00: Jak wyżej, roaming
@ElCidX: Tzn lepszy zasięg w rozumieniu krajowym jest dla mnie mało istotny, jeśli będę miał w Krakowie dobry, to będzie ok :P najchętniej bym potestował przez jakiś czas, ale pewnie nie ma takiej opcji jeśli chodzi o ofertę komórkową.