Wpis z mikrobloga

#ukraina #ukrainainfo

Na Wschodzie Ukrainy uprawiali swój proceder „czarni transplantolodzy”. W masowych grobach wykrytych na Donbasie, znaleziono ciała nie mające narządów wewnętrznych.

Gdy władze republik ludowych – Donieckiej i Ługańskiej – przystąpiły do ekshumacji zwłok, ujawniły się jeszcze bardziej makabryczne szczegóły zbrodni, popełnionych przez funkcjonariuszy ukraińskich resortów siłowych. Znaleziono trupy z rozciętymi brzuchami i brakującymi narządami wewnętrznymi.


Specjalna przedstawicielka OBWE do spaw walki z handlem ludźmi Madina Dżarbusynowa potwierdziła tę informację w nadawanej na żywo audycji ukraińskiej telewizji. Oświadczyła ona, że sytuacja wymaga przeprowadzenia starannego dochodzenia z udziałem międzynarodowych ekspertów. Przedstawiciele cieszącej się autorytetem zachodniej organizacji nie wykluczają prawdopodobieństwa działalności „czarnych transplantologów” na Ukrainie, - podkreśla ekspert z Instytutu Słowianoznawstwa Rosyjskiej Akademii Nauk Aleksander Karasiow.
  • 24
@androll33: Dowodow nie ma aczkolwiek pierwsze filmiki z cialami patrzac na stan ich rozkladu i miejsce odnalezenia pochowku wskazuja ze dokonala tego strona ukrainska bo separatystow w tym okresie tam poprostu nie bylo czyli cos ala MH370 gdzie ukraincy nie mogli tego dokonac bo nie mieli mozliwosci. W tamtym przypadku separatysci mogli sie juz przyznac sie go przez pomylke stracili. Oczywiscie nie sadze aby dokonal to ukrainski wojskowy, predzej bandziory z
@Stadler: Mogę, ale większości wpisów na wypoku nie obserwuję, a tag #ukraina jak najbardziej. Nie lubię kiedy jest robiony ferment z niczego, więc jak nie masz dowodów to nie wrzucaj byle gówna. Jak się znajdą to chętnie poczytam. Takie moje zdanie, jako biernego obserwatora.
@Stadler: Jak coś wlepiasz, to dawaj dowód, albo zamilcz. Tak się toczy dyskusję, to głoszący pogląd musi go udowodnić, nie na odwrót. xD Nie obrażaj i nie ośmieszaj, bo nie tędy droga.
@Stadler: Informacja prasowa, nie wiem nawet czy prawdziwa, czy to czyjś wymysł. Poczekam sobie na jakieś lepsze źródło, wtedy sobie przemyślę. Na razie to co wklejasz jest dla mnie nie godne wiary.