Wpis z mikrobloga

@Velati: to "dziecko" zaniża? za to perm? chyba innego wykopu używamy.

chamów tu nie brak, dobrze o tym wiesz. sam nie raz udowadniałeś, że i ty się do tego grona zaliczasz.

jak chcecie robić nagonkę na chamów, to jest wielu innych, lepszych kandydatów. tylko, że, znów, wiemy wszyscy, że wcale nie o to chodzi.
@Velati: napisałeś:

Nie kojarzę żebym ja osobiście kogoś z neuropy nazwał zjebem.


więc uznałem, że ma to jakieś znaczenie. no bo po co byś o tym wspominał?
@JaroslaPolskeZbaw: może na spokojnie przeczytaj ten wątek. po prostu sugeruję, żeby rozszerzyli akcję "perm dla chama". także o siebie. subtelnie też wskazuję na to co wskazano potem tu.

oczywiście każdy widzi to co chce zobaczyć, no nie?
@Zircon: Nie wiem kto pisał "lewaki do piachu" ale z całą pewnością jest to figura retoryczna. Nie można tego powiedzieć o nazwaniu kogoś zjebem lub pijakiem :)

A czy wy już dziś wypełniliście neuropejską normę wyzywając ustaloną liczbę prawaków od #!$%@?, pijaków i kucozjebów?


@Aleksander_Newski: to nie jest żadna neuropejska norma, nie nakręcaj się. akurat bardziej ciebie kojarzę z tagów #bekazlewactwa, #neuropacwel i innych podobnych.

i, z kultury, nie pisz do mnie skoro masz mnie na czarnej. już ci o tym wspominałem. bądź konsekwentny. nie lubię hipokrytów i osobników posługujących się logiką kalego, ok?