Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Czeski_Szwagier: Widziałem wszystkie na przestrzeni ostatnich lat (obserwuję tag #pokazmorde ) i szczerze powiedziawszy jest to zbiór dziewczyn o zupełnie pospolitej urodzie, czasem po prostu lepiej lub gorzej zadbanej - ale zdecydowanie pozbawiony jakichkolwiek zapadających w pamięć przedstawicielek (w sumie jeszcze @SScherzo i swego czasu dwie inne użytkowniczki z usuniętymi już kontami były godne wspomnienia, poza tym nuda i sztampa).
@Czeski_Szwagier: No i tu się nie dogadujemy - może są "ładne" dla Ciebie, jednak ja mam nieco inny kanon "ładności".

Kobieta musi mieć coś w twarzy co przyciąga uwagę, coś co ją w jakiś sposób wyróżnia, zaburza rysy i harmonię, przykuwa spojrzenie i nie pozwala oderwać wzroku dopóki nie odnajdziesz tej skazy nadającej jej obliczu pikanterii.

Po prostu nie znoszę sztampy i nijakości.
@Czeski_Szwagier: Czy jeśli przykładowo - piwny smakosz pokroju Tomasza Kopyra z blogu blog.kopyra.com nie pija Tyskiego bo mu nie smakuje, to też jego przypadek nazwałbyś "problemem" z powodu odstępstwa od statystyki w myśl której jest to najpopularniejsza marka piwa w kraju?