Wpis z mikrobloga

Cześć Wam! Zgodnie ze wcześniejszą obietnicą wrzucam Wam moje najnowsze warsztaty pt. "Potęga Myśli". @coolcooly22: chciałeś, żebym wołał, więc wołam ;). O co chodzi?

Zajmuję się #rozwojosobisty, #psychologia, #psychologiaspoleczna #naukispoleczne i ogólnie #kognitywistyka. Jednak patrząc na tę scenę zauważyłem, że jest tam pełno szarlatanów oraz ludzi, którzy tylko słodzą i biorą za to horrendalne pieniądze. Ja chciałem zrobić coś szczerego i prawdziwego. Nie wchodząc w szczegóły - napisałem #ebook i następnie nagrałem #audiobook, który nosi tytuł "Potęga Myśli". Czym jest?

Najogólniej rzecz ujmując - zbiorem i opisem wszystkich klasyków eksperymentalnych typu eksperyment Ascha, Milgrama, Zimbardo czy Seligmana... a wszystko to opakowane jest konwencją filmu #matrix (pierwsza część). Mamy dużo o społeczeństwie, ludziach, sposobach myślenia, strefie komfrotu, socjalizacji, ego, motywacji, itd. Całość trwa 21 godzin (+ 3h suplementów), znajdują się tam też moje "utwory" (gratuluję, jeśli ktoś przez nie przetrwa ;P), a ebook pełen jest znanym wszystkim obrazków z zakresu #rozwojosobisty. Większość case'ów brałem z... #wypok, bo siedzę tutaj już od kilku lat ^^ (myślę, że nietrudno będzie Wam odnaleźć w głowie poszczególne znaleziska). Więcej szczegółów (w tym wykaz tematyki) znajdziecie w tym newsie na stronie: http://ozdb.pl/oficjalna-premiera-potega-mysli/

Jeśli macie pytania, chętnie odpowiem. Jeśli będziecie chcieli się podzielić wrażeniami i pomóc mi w przyszłości zrobić JESZCZE lepsze warsztaty - super!

PS

Całość jest do pobrania za darmo z chomika oraz wyslijto :).
  • 12
@beznarzekania - jak inaczej mógłbym postąpić :)? Nagrywałem całość 3,5 miesiąca po kilka godzin (są nawet eastereggs'y na końcu suplementów z tego procesu ;P), ale kierowałem się m.in. nastwieniem, które zawiera się w nazwie Twojego nick'a ;)

@coolcooly22 - owszem, pamiętałem ;). Nie ukrywam, że chciałem się tym pochwalić wykopkom, bo to dzieło mojego życia, a jak ktoś jeszcze powiedział, żebym wołał to już w ogóle ^^

PS

Płyta jest momentami dość,
@Bydle: dzięki ;). Robiłem z sercem i myślę, że bardzo wyraźnie to poczujesz. Tylko daj im (warsztatom) szansę, gdyż są - jak już pisałem - specyficzne (momentami).

A w ogóle to byłoby fajnie, gdybym od Was, Mircy ;), dostał Waszą recenzję (nawet najgorszą :) ).
@thus: jestem ciekaw Twojej pracy. Bo tak jak piszesz 3/4 dostepnych materialow to lanie wody, wazelina i wchodzenie sobie wzajemnie w dupe jeden drugiemu, uzywanie nierozumianych zwrotow byle by byly trudne i brzmialy egzotycznie/naukowo. Podesle Ci swoja opinie jak przebrne : ) Tak czy inaczej, dziekuje za prace, ktora udostepniasz, w dodatku darmowo.
@kfjatooshek: niestety, ale tak wygląda "rynek". Zajmuje się tym też i czasami zawodowo i chyba uwierzysz, jeśli powiem, że znaczna część tzw. "trenerów" to osoby, które często nie mają pojęcia o tym, czym się zajmują. Jak zobaczyłem jak to wygląda, doszedłem do wniosku, że zrobię wszystko po swojemu i zacząłem się od tego odcinać. Ta płyta to jedna z takich właśnie inicjatyw.

Co do darmowości udostępniania - byłbym hipokrytą, gdybym chciał
@thus: to ja jeszcze zapytam celem ugruntowania badz obalenia sobie wstepnego zdania na Twoj temat, ktore wysnulem na podstawie przegladania imperium dobra i strony gdzie zuploadowany jest material: ile masz lat, czy poza prowadzeniem tych stron pracujesz w swoim... hmm... "zawodzie" trenera (w cudzyslowie, bo jestes z tego co widze po historii i socjologii i jako tako kołczing Twoim zawodem wyuczonym nie jest) i czy jestes w stanie sie samodzielnie z
@kfjatooshek:

1. Mam 28 lat.

2. Nie pracuję w zawodzie trenera z przyczyn osobistych. Największym doznaniem było szkolenie dla pewnego banku - wszystko niby super, ale nie tak to sobie wyobrażałem. Poza tym przedsiębiorcy często mają nastawienie, że takie szkolenia wyglądają tak, że:

- płacą Ci te 2-3 tysiące,

- dają Ci totalnie niezmotywowanych pracowników,

- żądają od Ciebie, żebyś ich cudownie "zamienił" w ciągu 2-3 godzin szkolenia.

Mnie to nie
@thus: widzę nawet o Elfiku w ksiązce jest :o xD

ksiązka to to samo co audiobook? Ta sama treść? Czy 2 inne rzeczy?

Niestety jak dla mnie to trąci kiczem trochę, piszesz o szarlatanach a audiobooka słucha się jak członka jakiejś sekty.
@coolcooly22: Tak, jest o elfiku w kwestii trendów i ich rozchodności.

Książka i audiobook to to samo.

Co do treści - w pliku "Przeprosiny" mówiłem, że pierwszą część nagrywałem na "bezdechu", bo chciałem żeby wszystko było pięknie + fakt, że byłem zestresowany. Później zaczyna być trochę bardziej normalnie. A jak ty to odbierasz dokładniej? Sekciarsko, czyli jak?