Wpis z mikrobloga

@Papeteria: nie próbowałem, stwierdziłem, że za dużo miałbym czyszczenia dzbana po takich rzeczach.

Ale z plotek wiem, że inaczej smakuje (tak też mówią w barze shishowym do którego chodzę)
  • Odpowiedz
@Papeteria:

1. Głównie jakością. Fajki za 30zł, tzw. pączki często od nowości są zardzewiałe. Fajka za 100zł (niewysoka, jak potrzebujesz porady co do zakupu, wal na pw). Powinna wytrzymać kilka lat intensywnego używnaia.

2. Pachnie tym, co palisz. Po tytoniu truskawkowym masz w powietrzu słodki zapach truskawki.

3. Melasa to inne określenie tytoniu lub wyrobu do palenia, nie zawierajacego tytoniu

4. Po użysiu soku / mleka (koniecznie z wodą, inaczej zbyt
  • Odpowiedz
@Camel665: Ta.. znaffca

1. Jakość wykonania, te j/w za 30 zł to chińskie gówno.. choć bączki nie są złe, drugi rok lecę na Kayi ST 330 i daje rade. Obecnie z najlepszych i najtańszych to Kaya Q7, ale nie wiem czy idzie jeszcze kupić. Do tego te droższe są wykonane z lepszego materiału, nie rdzewieją, mają lepszą przepustowośc. Jest komfort palenia.

2. Shisha wgl nie "śmierdzi", ona pachnie :) i nic
  • Odpowiedz
@Filox: Filox, mianem melasy określa się:

- Wyrób tytoniowy do palenia shishy (ze względu na to, że niektóe zawierają melasę)

- Płyn do mieszania z tytoniem (wyżej wspomniany Elements, Bisan, Shisha-King etc)

- Gotowy wyrób beztytoniowy do palenia w shishy.
  • Odpowiedz
@diarrhoea: Jak zwał tak zwał, nie chciałem się rozpisywać tylko w skrócie napisałem, ale jak ktoś pisze "melasa nie zawiera nikotyny" no ja #!$%@?... pełna odpowiedź, ktoś na 100% wie czym jst melasa.
  • Odpowiedz
@Filox: W skrócie uprościł. Nie można wymagać od ludzi, którzy na pytanie o ulubiony tytoń odpowiadają - bananowy, zbyt wiele. W każdym razie nie można powiedzieć, że jego wypowiedź była kłamstwem.
  • Odpowiedz