Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, kogo wczoraj rzuciła dziewczyna po 5,5 roku związku, przy okazji rujnując plany na najbliższy rok?


Kto prosi o kilka plusów na pocieszenie, tak z 5,5?


Miało być więcej spoilerów ale uznałem że mobilki też ludzie.

#tfwnogf #feels

PS. przygarnę koda do #wot.
  • 64
  • Odpowiedz
@zombiag: lub gdy większość zainteresowań się pokrywa i spędza się wspólnie czas oraz mieszka ze sobą, a imprezowanie w klubach nie jest główną rozrywką obu stron.

Ja swoją ex kontrolowałem, nie podobali mi się jej "przyjaciele" z miasta, a i tak jej argumentem było to, że byłem za mało zazdrosny o nią. Jestem mistrzem w ukrywaniu swoich emocji, przez co mogła tak odebrać, bo w głębi serca jakiś uczuć był.
  • Odpowiedz
@Rittel: Nie chciało mi się czytać całego wątku, więc może jakiś mirek sypnął już tymi poradami:

-Wyjeb i zablokuj z fejsbuka, żeby Ci się nigdy nigdzie nie pokazała jej buźka. Numer telefonu też, o zdjęciach chyba nie muszę mówić.

-Spędzaj więcej czasu ze znajomymi, poznawaj nowych ludzi, zgaduję że po tylu latach 'znajomości' z typiarą mogłeś zaniedbać znajomości (ja po 4 latach związku nagle nie miałem się do kogo zbytnio odezwać) Im więcej sie będziesz obracał wśród ludzi tym większa szansa że się zakochasz. I nagle z dnia na dzień będzie ci zajebiście, tylko tego nie
  • Odpowiedz