Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, kogo wczoraj rzuciła dziewczyna po 5,5 roku związku, przy okazji rujnując plany na najbliższy rok?


Kto prosi o kilka plusów na pocieszenie, tak z 5,5?


Miało być więcej spoilerów ale uznałem że mobilki też ludzie.

#tfwnogf #feels

PS. przygarnę koda do #wot.
  • 64
  • Odpowiedz
Also lvl 22 here,


@Rittel: nie wiedziałem, żę taka młoda dupa z Ciebie xD wpadaj do Posen #!$%@? się jak te meserszmity w jakieść taniej tańcbudzie potem jakieś Karyny załatwimy i zapomnisz!
  • Odpowiedz
@staa: konkretnych planów na dalej niż rok nie miałem, bo zależały dość mocno od tego co się miało przez ten rok dziać.

@Cychu: zaproszeniowy by się przydał 9k bitew temu ;_; Jakiś czas temu sam komuś oddawałem takiego koda.
  • Odpowiedz
@Jurodiwy: byłem głupim naiwnym debilem i jej wierzyłem i nie kontrolowałem, bo zakładałem że związek powinien się opierać na zaufaniu. Tak że nie wiem czy sobie nie znalazła jakiegoś penisa na boku. Albo #!$%@?. W sumie to co za różnica.
  • Odpowiedz
@Rittel: No, trzymaj się tam niemcu. Znajdź sobie jakieś inne zajęcie teraz. WoT może dobry na początek, ale potem przyda się coś większego :p
  • Odpowiedz
@Rittel: Myślałem, że jesteś moim kolegą którego właśnie spotkało to samo, a nie wiedziałem, że mirkuje. A, i pamiętaj! Don't chase women, chase your dreams and women will chase you! Trzymaj się, głowa do góry.
  • Odpowiedz
@Rittel: Rozumiem, że złość po zerwaniu, ale skoro coś się w jej mniemaniu popsuło, to może i lepiej że to zakończyła? Lepiej, żebyś sobie znalazł kogoś, kto cię pokocha, czy tkwić w związku z osobą, która już przestała?

No ale jak pewien wykopek napisał, że właśnie zmienia swoje życie i z dnia na dzień rzuca pracę i swoją narzeczoną, bo już jej nie kocha, to było od groma pochwał w
  • Odpowiedz
@yasmine: nie chodzi mi o samą złość po zerwaniu. Ja rozumiem że mogła się 'odkochać' (choć mogłaby to zrobić wcześniej). Tylko że od dwóch miesięcy coś się działo, pytałem o co chodzi i co jej jest, czemu się dziwnie zachowuje. 'zachowuję się tak jak zwykle, o co ci chodzi'. 'kocham cię kocham cię', 'co to za anka w telefonie' (notka - dziewczyna miała żałośnie niską samoocenę, przynajmniej jak zaczynaliśmy chodzić
  • Odpowiedz
@Rittel: Omijała temat, bo pewnie sama sie z tym gryzła, raczej nie uświadomiła sobie że cię nie kocha z dnia na dzień :P

No ale jak chciała zakończyć związek to mogła sama przyjechać, chamstwo z jej strony.
  • Odpowiedz