Wpis z mikrobloga

#pytanie" #niebieskiepaski co jest z wami nie tak?

Podróżuję sobie dzisiaj z wielką walizką, ciężką jak diabli. Po jakimś czasie ręce zaczęły mi odmawiać posłuszeństwa i kiedy chciałam wejść do tramwaju po prostu nie mogłam jej unieść. Obracam się - na przystanku z 10 niebieskich przyglądających się jak dziewczyna < 50kg na szpilkach próbuje wtargać walizkę po schodach. No i co? No i stoją i gapią się jak woły.

Krzyczę więc do najbliższego:

-Przepraszam, czy możesz mi pomóc? Nie dam rady sama... Byłabym wdzięczna.

A on dalej patrzy i rzuca tylko:


No #!$%@?. Jeszcze nawet żaden ze stojących wokół nie zaoferował się, że on mi pomoże. W końcu pomogła mi jakaś dziewczyna i udało nam się wnieść walizkę we dwie.

Ja wiem, że nie każdy facet taki jest, ale tak z pół roku temu połowa mirko hejtowała wpis Krystyny Jandy (o tym, że dziś faceci nie są dobrze wychowani) i twierdzili, że wystarczy poprosić. Poprosiłam - i gdzie Ci rycerze?

#truestory ##!$%@? #logikaniebieskichpaskow
  • 266
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jofridd: to usuń... ee wpis, bo konta nie usuwaj :< ej Jofridd, ale dużo z nich, to niewychowani idioci, właśnie na takich trafiłaś na przystanku, więc po prostu ładnie zignoruj, każdy mężczyzna ( bo to wyżej, to chłopcy ) pomógłby Ci nawet bez Twojego wręcz błagania o pomoc, a oni to durnie i nie ma się co przejmować, po prostu miałaś pecha, że trafiłaś na taką część #niebieskiepaski
  • Odpowiedz
@Jofridd: i w ogóle nie potrafię ogarnąć tego myślenia, że 'mam już dziewczynę, to nie pomogę hehehe', to co? jak zobaczy staruszkę, która się męczy z zakupami, to też jej nie pomoże, bo 'hehe, ma dziewczyne, więc po co staruszka' ? dziżys, jak można drugą osobę traktować tak materialnie :< przykro mi, że tacy ludzie istnieją
  • Odpowiedz
@Jofridd: serio jestem bardzo pomocny, sam proponuję pomoc przy wyniesieniu wózka z autobusu młodym matkom ale jakbyś się do mnie przesrała z mordą na per Ty to z samej zasady bym ci nie pomógł. A jakbym jeszcze się dowiedział, że głosujesz na Korwina to tylko bym splunął na Twoją głupote.
  • Odpowiedz
@Jofridd: Jak zabierasz walizę to pakuj ją tak, abyś mogłą ją unieść. Zawsze bawią mnie kobiety w pociągu, które biorą ze sobą wielkie pudło na kółkach a potem tylko się rozglądają na około bo są zdane na czyjąś pomoc.
  • Odpowiedz
@steemm: nie, burak bo jesli ktos Cie o cos prosi a Ty nie chcesz mu pomoc to miej chociaz jakis argument a nie jeszcze sie smiej z takiej osoby. Myslalam, ze to logiczne.
  • Odpowiedz