Wpis z mikrobloga

mieszkanie z dziewczyną przez miesiąc albo dwa w domku górskim


@Niedokonczone_Zdani: Daję se uciąć wszystkie ręce, że po miesiącu oddałbyś wszystko aby stamtąd uciec. Takie mieszkanie z dziewczyną w domku na zadupiu to tylko na filmach jest piękne.
  • Odpowiedz
@Blaskun: Kurna. Ile Ty masz lat, że Defekt Muzgó żeś ćwiczył :D

Wszyscy jedziemy na tym samym wózku od starchu ratuje nas tylko defekt muzgó, wszyscy jedziemy na tym samym wózku. od strachu ratuje nas tylko - DEFEKT MUZGÓ!!
  • Odpowiedz
@Niedokonczone_Zdani: mam podobne marzenie. Tylko zamiast dziewczyny występuje w nim chłopak. I wcale się nie zgadzam z tym, że mieszkanie w domku w górach jest piękne tylko na filmie. Kiedyś nawet ubiegałam się o pracę w schronisku. Niestety się nie udało i zamiast tego wylądowałam w korpo. Ale marzenia mieć dobra rzecz. Trzymam kciuki, żeby Twoje się urzeczywistniło pewnego dnia.
  • Odpowiedz
@KillBill: point taken. nie pomyślałam o tym - jak to w marzeniach, logiki brak ;-)

taka podróż rowerem to wspaniała rzecz. Niesamowite jest ile można na takim rowerze zmieścić! wszystkie potrzebne rzeczy i jeszcze drugie tyle niepotrzebnych ;-) no i co najważniejsze - namiot! nigdzie się tak nie śpi, jak pod namiotem oraz na pełnym morzu. Żadne łóżko w żadnym pałacu tego nie odda :)
  • Odpowiedz
I wcale się nie zgadzam z tym, że mieszkanie w domku w górach jest piękne tylko na filmie.


@malutkaMi: Rozumiem, że to do mnie? Może trochę przesadzam, ale wydaje mi się jednak, że ktoś kto ma takie marzenia to jednak chyba nie do końca przebywał z kimś dłużej w odosobnieniu.
  • Odpowiedz
@pwone: przebywanie z kimś w odosobnieniu jest trudne, tak samo jak przebywanie w samotności. Wymaga mierzenia się ze swoimi słabościami. Nie ma tam miejsca na fałsz - wszystko i tak "wyjdzie". Ale czy to jest coś złego? Ja myślę, że to może być doświadczenie które bardzo zbliży dwójkę ludzi. Zależy od ich dojrzałości. :-)
  • Odpowiedz