Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? wczoraj byłem w restauracji w Zakopanem, gdzieś w rogu był włączony telewizor z tvnem i ludzie #!$%@? zamiast rozmawiać i cieszyć sie swoim towarzystwem patrzyli na mam talent i ryczeli ze śmiechu, że jakas świnia biega po scenie i sra. Po prostu nie wierzyłem, że to widzę. Co sie #!$%@? #!$%@? w tym kraju to ja nawet nie. Przecież to uwłacza ludzkiej inteligencji. Plusować mirki kto uważa, że telewizja to gówno dla Januszerki.

#coolstory #cebulacontent ##!$%@?
  • 55
@lawrence_krk: A co mnie dopiero spotkało, siedzę sobie na mirko i jeden użytkownik zamiast śmieszkować i cieszyć się niedzielą dodaje wpis, jakoby ludzie byli #!$%@? bo śmieją się ze świni w telewizorze! Rozumiecie? Gorzkie żale, bo ludzie raczą się śmiać z zabawnej sytuacji! Po prostu nie wierzyłem, że to widzę. Co sie #!$%@? #!$%@? w tym kraju to ja nawet nie. Przecież to uwłacza ludzkiej inteligencji. Plusować mirki kto uważa, że
@lawrence_krk: #!$%@? mnie jak siedze z rodziną przy stole przy jakiejś okazji, wóda, żarcie, torty, ciasta, no normalnie stół sie ugina od dobrobytu ale oczywiście telewizor musi być włączony - najlepiej na jakiejś powrótce "sram talent" albo "robią loda na lodzie" i zawsze znajdzie sie ktoś kto #!$%@? cały czas po kryjomu daje głośniej bo ON CHCE SOBIE OBEJRZEĆ A MY MU PRZESZKADZAMY ROZMOWĄ

Srał pies, że my musimy głośniej dyskutować