Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Mirki i Mirosławy, jako że mycie podłóg już mi bokiem wychodzi to wrzucam zdjęcie ;) Tym razem sypialnia (narzuta na łóżko tymczasowa), ściany w dwóch odcieniach szarości i gwóźdź programu - przesuwne drzwi z lustrem. A za tymi drzwiami poddasze, ale to innym razem ;)

#inrzynierpoleca #remont #polskiedomy

Wołam Mirasów remontowych i @joookub bo to fan nintendo i jedna z trzech osób, która skończyła w Polsce 999 ;) @Cetirizini @kodekscywilny @KubKa @pan_kebab @siemankooo @ancuu @sproject @ezekiell0 @nt22 @Majku_ @MrTukan
Pobierz
źródło: comment_2au3rm1gFvdIj8I7NTGSvV34kYgo1pC3.jpg
  • 18
@inrzynier: Mam przesuwane drzwi u siebie w pokoju ale bez lustra :)

Masz je w jakiś sposób wyciszane? Chodzi o to, że jak puszczam muzykę to praktycznie nie ma różnicy czy drzwi zamknę czy nie, hałas się roznosi jakby ich nie było. W związku z tym jestem zmuszany do słuchania muzyki w słuchawkach :(
@inrzynier: Kurcze ja głupi zrobiłem sobie drzwi przesuwane a nie pomyślałem o hałasie :D

U wujostwa widziałem jakieś listwy wyciszające ale one nic nie dają - efekt praktycznie niezauważalny.

Coś czuję, że będę musiał wymienić drzwi.
@ibeafraidi: najgorzej się wstaje :P ale prawda, przesiedliśmy się z żoną z małej (kawalerskiej) wersalki na łóżko z materacem i stelażem - coś pięknego. 1,6k to poluj na promocje hildinga (seria family) i do tego ten najprostszy stelaż i jakieś łóżko (nie bierz z ostrymi kantami).