Wpis z mikrobloga

@vfcvfc: Fakt, liga nie wyszła - trzeba będzie to poprawić w zeszłym sezonie.

@RudyZibi:

ręka Marcelo w 2018 z Bayernem


No była, zgadza się. Marcelo sam przyznał to w wywiadzie. Jednak: karny to nie gol, dwa - Muller jakoś potrafił po wywiadzie przyznać, że Bayern wtedy nie odpadł przez sędziów.

spalony Ramosa z 2016, finał z Atletico


Był, jak najbardziej. Tylko kto kazał Griezmannowi spieprzyć jedenastkę w trakcie podstawowego czasu
@smialson: jak nie była jak od zawsze była piknikowa. Real Barka albo Barka Real i dalej 20 pkt przewagi i ktoś na trzecim miejscu. Co kolejkę kurs na Barkę czy Real 1,20 i wyniki po 6:0 z jakimiś ogórkami typu Las Palmas. Fajnie ze Ancelotti taki kozak nie był w Evertonie, ale już w potężnym Realu Madryt tak
@KanonJerzy:

jak nie była jak od zawsze była piknikowa. Real Barka albo Barka Real i dalej 20 pkt przewagi i ktoś na trzecim miejscu. Co kolejkę kurs na Barkę czy Real 1,20 i wyniki po 6:0 z jakimiś ogórkami typu Las Palmas.


A Atletico wygrywające 2 x Mistrzostwo Hiszpanii w ostatnich latach, to co? Villarreal i Sevilla wygrywające Ligę Europy wzięły się z dupy? ( ͡° ͜ʖ ͡°
@RudyZibi: A skąd wiesz czy Real w końcu nie strzeliłby prawidłowego gola? Sytuacja 50/50. Atletico miało okazję wykazać się w karnych, niestety dla nich wyszło, jak wyszło.
no bo sędziowie nie raz mylili się na ich korzyść i to jest fakt


@RudyZibi: Może odnosi się po prostu takie wrażenie po co chwila sami z siebie dochodzą do tych decydujących faz LM. Po prostu uczestniczą w większej liczbie ważnych meczów niż inne drużyny i przez to bardziej się pamięta wpadki sędziowskie na ich korzyść.