Wpis z mikrobloga

#przegryw

Czaicie że jeszcze z 10-15 lat i obrzydliwe wymagania p0lek doprowadza do tego, że mężczyźni poniżej 185 cm wzrostu zaczną sobie robić ultraniebezpieczne operacje łamania i wydłużania kości w celu osiągnięcia wymaganych 195 cm wzrostu przez p0lki? Zanim się zaczniecie śmiać, to zobaczcie ile chłopów już zaczęło sobie robić przeszczepy włosów, co jeszcze 10 lat temu nikt o czymś takim nie słyszał. Ehhh p0lki krwiożercze bestie jak ja was...

#p0lka #zwiazki #polska #pieklomezczyzn
KRZYSZTOFDZONGUN - #przegryw 

Czaicie że jeszcze z 10-15 lat i obrzydliwe wymagania ...

źródło: 1634620229_nhivir

Pobierz
  • 33
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Moim zdaniem poświęcanie się tak dla znalezienia baby jest prostą drogą do Magika. Baby nigdy nie zadowolisz w stu procentach i zawsze będzie gdzieś ktoś lepszy, a takie bolesne zabiegi i wystawianie się na ocenę bab odbija na psychice swoje bolesne piętno. Jeżeli jest baba dla której musisz zmieniać się tak drastycznie, że nie jesteś sobą to już lepiej być samotnym.
@77023: Ilazarow przez miesiac xd, przecież to z pół roku musisz nosić żeby dało efekty jakieś. Gacie na rzepy, na guziki, pielucha, różne sposoby przecież są, wszystko lepsze niż zdjęcia z gołym fiutem. Poza tym Ilazarowa to się używa raczej nie do widzimisię przegrywa 170 cm tylko w poważnych schorzeniach, ale co ja tam wiem.
@Mlody_pelikan: ilizarow rozciąga kilka milimetrów na dzień i nie daje więcej niż 7 cm. Ilizarowa na widzimisie też używają, szczególnie w rosji.
Co do metody zależy od kliniki, kwestia ekonomiczna już upadła, bo gwoździe spadły w cenie do 10k PLN od gwoździa.
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: szkoda mi tego typa tz w sumie nie szkoda cucoldow ale jrdle jesli chlop to zrobil to znaczy ze on wogle nie zna zycia, nie zyje swoim zyciem, nic nie ma z zycia, nie rozumie zycia, jest tylko glupia plastelina ktora mozna ulepic ch wie w co

chlop by zostal paczka parowek gdyby p0lki lecialy na ruchanie sie z paczka parowek, pokroilby sie w parowki i wsadzilby sie do paczki
@KRZYSZTOF_DZONG_UN jak ktoś tak pajacuje żeby znaleźć sobie babę to jak zrobi magika to będzie najlepsze dla wyeliminowania siebie z puli genowej

wybieranie p0lki k00rwy to najgorszy wybór na świecie xD

a jest tyle kobiet na świecie które chętnie bez mrugnięcia okiem urodzą dzieci nawet duzi starszemu facetowi od siebie jeśli będzie biały xD