Wpis z mikrobloga

#rozowypasek szuka nowego właściciela!

#takasytuacja Miej 19 lat, nieciekawą rodzinę, olej studia, zostaw faceta, prawie się zabij. Poznaj kogoś kto twierdzi, że Ci pomoże. Okazuje się, że Twoje marzenia (bycie kurą domową, a w wolnym czasie granie) pokrywają się z jego wizją idealnego rozowegopaska (który będzie mu gotował, sprzątał i nie będzie pracował). Cudownie. Szaleństwo. Ślub. Przeprowadzka. Szczęście. Czas. Brak znajomych. Trochę więcej czasu, trochę mniej szczęścia. #!$%@? się. On olwa pracę. Gówno. Przeprowadzka do teściów. Zadupie. Brak znajomych.

Rok później - pół Polski dalej, nie masz pracy, nie masz rodziny, nie masz nic. Jedyne co masz - to dość.

W związku z czym szukam nowego właściciela który się mną zaopiekuje ^^

Zalety rozowegopaska:

- bardzo dobrze gotuje

_ dobrze wychowany (trochę bity w przeszłości, więc zna swoje miejsce)

- nie głupi, mało kiedy wykazuje #logikarozowychpaskow

- lubi pograć

- wypuści na piwo, ale jeszcze chętniej też się napije

- całkiem ładny

Wady rozowegopaska:

- bardzo dobrze gotuje (niebieskipasek przytył jakieś 15kg w parę miesięcy)

- leniwy

- potrzebuje osoby do podejmowania decyzji (bo nigdy nie wie co ma ugotować)
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@your_ex: bo kazdy sie nadaje do studiowania a chec prostego zycia według modelu "jestem zona, ugotuje ci, posprzątam, zadbam o ciebie a w zamian ty mnie utrzymuj" jest zły. Utrzymanie domu nie jest praca. 0 logiki. Kill me.
  • Odpowiedz
@mam_muminka: Jak wyżej: 0 ambicji nie jest w porządku. Po drugie, chyba każdy zdrowy człowiek powinien umieć samodzielnie egzystować na minimalnym poziomie, a nie polegać w 100% na czyjejś pomocy.

  • Odpowiedz
@yasmine: troll wpisał informacje, ze teraz nie ma pracy. Mozna zalozyc, ze potrafi sobie samodzielnie radzic, ale nie chce. I Wy to uważacie za chore. Na dodatek zajmowanie sie domem to brak ambicji. Smieszne. Nie kazdy model zycia, nie każdemu pasuje, ale to nie powod do krytyki, szczegolnie, ze nikt nikogo nie krzywdzi. #logikarozowychpaskow mnie rozwala. Brak słow.
  • Odpowiedz
@mam_muminka: Ale jak ktoś chce tak żyć, to śmiało. Nikogo nie potępiam. Wpajano mi jednak, że muszę umieć sama o siebie zadbać. Jak kobieta chce zajmować się domem i dziećmi to ok, ale powinna być na tyle odpowiedzialna , żeby zapewnić sobie byt w razie, jak mąż spakuje walizki.

A Ty się uczepiłaś, że krytykujemy tradycyjny model kury domowej, nie w tym rzecz.
  • Odpowiedz
(bycie kurą domową, a w wolnym czasie granie


@Wybraclogin_toohard: Wybacz, ale na dłuższą metę to się może nie sprawdzić.

Gotujesz, więc posłużę się odpowiednią analogią. Kobieta bez pracy, dzieci i hobby (poza gotowaniem) jest jak jedzenie codziennie pysznego dania, np. steka. Ale po jakimś czasie on będzie się nudził, a po jeszcze dłuższym czasie wręcz będzie
  • Odpowiedz