Wpis z mikrobloga

Hej Mirki!

Ma ktoś zaproszenie na wydaniu? Wracam z błędnej drogi jaką było Windows Phone z powrotem na Androida i chcę to zrobić z przytupem ;-) Wybór padł na Oneplus One. Choć jak się okazuje nie tak łatwo go kupić. Ma ktoś do podarowania zaproszenie? Wersja 64GB byłaby lepsza, ale 16GB również chętnie zakupię. Najwyżej kiedyś oddam teściowi czy żonie, a sam upgrade'uję się na 64GB :)

#oneplus #oneplusone #oneplusonepreorder
  • 21
@MrPr0h: ruszaj na reddicie opo/ polska lista / forum opo w polskiej sekcji jezykowej / lub na wypoku. staraj sie o kupno bez zapa a nie od chinczykow. dobra rada uzbieraj kase albo badz gotow na szybka wymiane walutowa.
@gorush: mam kasę na telefon, inaczej bym nie zawracał gitary, że "może kupię" jak mama da kieszonkowe ;) 300$ za fajny telefon to przyzwoity hajs. Liczę, że sprzedając Nokię 925 wyjdę "prawie" na zero.
@gorush: Zgadza się, ale 16GB też biorę pod uwagę, bo aż tak dużo danych nie przetrzymuję w kieszeni. Muzyka ze Spotify, sporo rzeczy w chmurze, aplikacji tyle ile trzeba ;) No, ale 64GB bym nie pogardził, bo na fotki i filmy więcej miejsca, a bajtel w drodze, więc będzie co kręcić w 4K :P Niech ma potem pamiątkę w jakości lepszej niż VHS vide nasze pamiątki :P
@MrPr0h: Na 16GB nie dostaniesz teraz zaproszenia (nikt nie dostał przez ostatnie dwa miesiące). A chińczyka nie warto kupować (przez krótszą i bardziej skomplikowaną gwarancję).
@plazma: kolego nie pisz kłamstw i plotek - zaproszenia nie znikają i można dzieki nim ominac kolejke na preorder i tyle. mozna czekac az bd dostepny telefon albo w tydzien z zaproszeniem:)
@gorush: Wczoraj sprawdzałem to był jeszcze status Przetwarzanie. Na szczęście dali mi ekspresową wysyłkę w cenie normalnej.

Jedyne czego się obawiam to brak rysika (przesiadam się z NOte'a 2) :/
@majlo1985: na normalnym dpi wszystko jest dobrze :D ja sobie już zmieniłem i jeszcze lepiej to wyglada :D wszystko takie malutkie :D daje radę bez rysika - może nie trzyma się go w 1 ręcę już ale po co :D czuć potwora :D
@gorush: Nawet nie chodzi o dpi, w zwykłym użytkowaniu, w nawigacji po appkach, internecie itp. rysik bardzo mi się przydaje. Dużo wygodniej jest mi z nim. Z trzymaniem na pewno nie będę miał problemu, bo nawet Note'a - który jest większy - obsługuję jedną ręką.
@majlo1985: ja wiem co do expresowej, ze znajomy do uk mial w 3-4 dni cala paczke ja normalnie czekalem tydzien od zamowienia.

a co do rozmiarow to musisz poczekac bo mi tam odpowiada rozmiar. moze do noszenia jest i za duzy ale do wszystkiego innego oraz zawartosci i predkosci dzialania nie ma zastrzezen.