Wpis z mikrobloga

@fotexxx: wiem że mam rację, wkrótce środowiska lgbt będą orać korwinistami pole i sami do tego doprowadzicie swoim chamstwem i dwulicowością, jedyny wasz argument to usuń konto z wypoku heh... stąd ten niecodzienny nick :)
@ccombat: i tak oto wielki i kochany prezes ulubionego browaru wykopków dokonał automasakracji, ukorzył się przed środowiskiem lgbt, zwyczajnie przegrał co wykopków wierzących w jedynego słusznego guru JKM'a doprowadza do szewskiej pasji!( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rain_: to moje jedyne konto tutaj. @ccombat: prezesa obleciał strach, nie miał jaj by przyznać się jawnie do błędu. Te przeprosiny nic nie załatwią. Smród już się rozniósł. Jak tak dalej pójdzie to ludzie zaczną utożsamiać prawicowe poglądy(a takie ma prezes browaru) z niebywałym chamstwem i dziecinadą. Myslę że nawet gimbus zastanowiłby się dwa razy zanim napisałby taki komentarz, a co dopiero biznesmen. Naraził firmę na potężne straty finansowe i
@usunkontowypok: nie odejdzie napewno. A na straty bym nie liczył, to ze paru sympatyków homosiów GLOŚNO wylewa piwo nie znaczy ze jest ich tak dużo, a osób niepopierających jest dużo więcej i wlasnie na zlosc im tego ciechana kupi.
@ccombat: ja jestem ponad te podziały i będę ciachana dalej pił bo mi smakuje, mimo wszystko prezes przepraszając ze strachu a nie z poczucia winy zrobił z siebie w branży pajaca a nie poważnego browarnika. kontrahenci mogą przestać traktować go poważnie i cały browar może na tym cierpieć
@usunkontowypok: tak jak napisales, ludzie ponad podzialy i ludzie sympatyzujacy z prawica i tak beda pili, przestanie tylko mniejszosc lgbt ktora nikogo nie obchodzi pod wzgledem popytu gdyz jest zdecydowanie za mala. Stracil w oczach tymi przeprosinami ale mimo to piwo jest kupowane za smak a nie producenta
@ccombat: Istnieje prawdopodobieństwo że do bojkotu dołączy dostawca składników, jakaś firma z outsourcingu, reklamobiorcy i masa innych ludzi powiązanych z browarem ale nie będących faktycznym pracownikiem firmy. Ponadto branża w strachu przed podobnymi stratami zacznie traktować ciechana jako nieproszonego gościa. To że lewactwo kupuje by wylać a prawactwo pije 10x więcej by wesprzeć nie oznacza że firma nie traci! Straty spowodowane tym wpisem mogą być ogromne a znane będą tylko zarządowi
@usunkontowypok: być może, ale nie sądze żeby cokolwiek z tego nastąpiło. Nikomu by sie to najzwyczajniej nie opłacało. Każde wycofanie się to strata pieniędzy,a to w takich ilościach jest dużo ważniejsze niż pare pedałów chcących adoptować dziecko czy rafalala
@ccombat: kilka osób mogło planować odejście od ciechana a taka wpadka to idealny pretekst, mówię o rzeczach hipotetycznych, nikt z nas nie wie co się stało/stanie ale prezes jako strateg powinien brać takie scenariusze pod uwagę. Tymczasem prezes ciechana zachował się jak rozwydrzony bachor, który przeprasza za swoje zachowanie tylko po to by rodzicie nie zabrali mu za karę jego zabawek. Firma to nie prywatny folwark a dobro dla wielu ludzi,