Wpis z mikrobloga

@t3m4: rozwiązywanie problemów społecznych to syzyfowe prace, i dlatego właśnie trzeba zlikwidować zawód polityk, bo to nic innego jak branie grubej kasy za pierdzenie w stołek bo problemy będę co chwilę wraca i tak w kółko.
@t3m4: woje poglądy są dla mnie zagadką.


jak się ma łeb zakuty obecnym systemem CENTRALNIE STEROWANYM to tak jest.

P.S. Co ma dwór królewski do biegunki problemów społecznych?

jak się ma łeb zakuty obecnym systemem CENTRALNIE STEROWANYM to tak jest.


@t3m4: poprawka, jak się jest niewolnikiem to się potrzebuje Pana, przewodnika. Taka już natura większości ludzi, że nie umieją sobie wyobrazić, że nie ma kogoś kto ich za rączkę prowadzi.
@franekfm: lol, Franek, dyskusje z Tobą to sama radość. Powiedziałem o monarchii, boś ostatecznie korwinista, ale tak naprawdę chciałem cię sprowokować do wynurzeń na temat: "Jeśli nie politycy, to co?".

BTW po czym wnosisz, że mam łeb zakuty obecnym systemem centralnie sterowanym? :<
@t3m4: no właśnie, powiedziałeś co o monarchii z dupy, co nijak się ma do tematu i się dziwisz, że Cię krytykuje!

techniki podjazdowe zamiast wprost zapytać, sic...
@franekfm: Czy mogę spytać ile masz lat? Nie będę gadał: „haha jestem starszy to mądrzejszy czy coś”. W ogóle nie będę gadał. Po prostu mnie to ciekawi.
@franekfm: może być definicja z wiki? "Polityk – osoba działająca w sferze polityki, którą w klasycznym rozumieniu[1] pojmujemy jako sztukę zdobywania władzy i rządzenia państwem, przy czym celem jest tu dobro wspólne, a przyporządkowanie działania temu celowi ostateczne."

Polityk to osoba zajmująca się polityką.
@t3m4: czyli taka sztuka dla sztuki, nikomu nie potrzebna robota.

"sztuka zdobywania władzy" !!!

Znaczy ludzie z kompleksami, którzy potrzebują się wykazać i trują innym życia na lewo i prawo?

Bohaterskie przezwyciężanie problemów, które się samemu wykreuje tylko po to, że móc przy dźwięku trąb triumfalnie przejechać przez miasto, i żeby nazwisko przeszło do historii?

W dodatku branie grubej kasy od podatnika za pierdzenie w stołek w cyrku zwanym sejmem i
ok, poddaję się.


@t3m4: no właśnie, bo problemy społeczne to nie jest zadanie dla polityki a obecny ZAWÓD polityk jest motzno zdegenerowany, no cóż taki system.

Zresztą jak może pamiętasz co było po ewyborach jak się lewactwo nie dostało, było wielkie hallo co oni teraz będą robić i za co będą żyć!

Bo nic innego nie potrafią. Osoba publiczna np. wójt czy burmistrz to ma być nadzorca, który ma swoją pracę